Tworzenie i Projektowanie stron internetowych/www - WiWi

Strony WWW

Responsywna strona www to idealny sposób aby zaprezentować siebie lub swoją firmę w internecie.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówkowych, świetnie nadających się dla mniejszych firm usługowych, bardziej rozbudowanych stron w których oprócz oferowanych usług prezentujemy produkty online, a także sklepów internetowych, pozwalających na rozpoczęcie nowego biznesu lub rozszerzenie obecnego. Przez ostatnie kilka lat, zrealizowaliśmy blisko 400 projektów zarówno dla mikro jak i dużych firm!

Wypełnij brief

Autorski projekt
graficzny

Projekty które wykonujemy naszym Klientom, wykonujemy od przysłowiowego zera. Każdy nasz projekt jest unikalny, stworzony w całości przez jednego z naszych grafików, do którego przekazujemy prawa autorskie.

Dostosowane do wszystkich
urządzeń

Zarówno strony internetowe jak i sklepy, tworzymy w zgodności z Responsive Web Design, czyli technice, której celem jest dostosowanie strony do różnych urządzeń, m.in. komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, telefonów, itd.

Zarządzanie treścią
strony

Nasze strony tworzymy na najpopularniejszym CMS na świecie – WordPress. Dzięki bardzo prostym rozwiązaniom zastosowanym, edycja zamieszczonych treści na stworzonej przez nas stronie internetowej jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. WordPress to także możliwość nieograniczonej rozbudowy strony w późniejszym czasie.