Strony internetowe dla deweloperów - Agencja Interaktywna WiWi

Strony internetowe dla deweloperów

Daniel
07 kwietnia 2022
Udostępnij

Strony internetowe dla deweloperów

Nowoczesny marketing i sprzedaż opierają się przede wszystkim na działaniach online, a nowe strony internetowe powstają tak samo szybko, jak nowe domy, szeregowce czy osiedla mieszkaniowe. Przedsiębiorcy zajmujący się inwestycjami budowlanymi już wiedzą, że dobrze zaprojektowane strony internetowe dla deweloperów to klucz do sukcesu. Poniżesz przedstawiamy kilka aspektów dotyczących stron dla deweloperów, które wspomagają sprzedaż mieszkań i automatyzację procesów pozyskiwania klientów.

Zobacz nasz system z kartami w formie pdf

Zobacz nasz system z kartami w formie odrębnych podstron

Spis treści:

  1. Strona dla dewelopera a nazwa domeny - o czym pamiętać?
  2. Atrakcyjna wizualnie strony dla deweloperów a marketing
  3. Nasze przykładowe realizacje – strony www dla deweloperów
  4. Strony internetowe dla deweloperów - jak podejść do tworzenia treści?
  5. Wersja mobilna strony dla dewelopera to ważny aspekt w sprzedaży domów i mieszkań
  6. Strona www dla dewelopera a SEO - jak zadbać o to, aby polubiła ją wyszukiwarka?
  7. Nie zapomnij na stronie dla dewelopera o wyszukiwarce mieszkań i realizowanych inwestycjach

Strona dla dewelopera a nazwa domeny - o czym pamiętać?

Każdy deweloper chciałby zadbać o to, aby jego inwestycja cieszyła się dużą popularnością i była udanie wypromowana. W tym celu należy zbudować kompleksowe strony dla deweloperów, na których umieści się wszystkie najistotniejsze informacje na temat inwestycji. Strony internetowe dla deweloperów nie obejdą się oczywiście bez odpowiedniej nazwy domeny. To tylko z pozoru łatwa sprawa, ponieważ warto zadbać o to, aby nazwa była oryginalna i zachęcająca. Domena powinna odnosić się do nazwy konkretnej firmy lub też oferowanych usług (np. budowy osiedla).

Jak widać tworzenie strony internetowej to zbiór rozmaitych zadań, którym należy bezwzględnie podołać. Domena stanie się efektywna jedynie wtedy, gdy właściciele nie umieszczają w jej nazwie zbyt wielu myślników oraz znaków specjalnych (trudno ją zapamiętać). Ponadto kluczowe może okazać się to, aby zapis adresu strony internetowej dla dewelopera był taki sam, jak jego wymowa. Najważniejszym elementem jest jednak nadanie domenie krótkiej i łatwej do zapamiętania nazwy, tak aby nikt się w niej nie pogubił.

Atrakcyjna wizualnie strony dla deweloperów a marketing

Nie da się ukryć, że atrakcyjna wizualnie strona www dla dewelopera to bardzo duże udogodnienie, ponieważ w ten sposób zdobywa się przewagę nad rosnącymi w siłę konkurentami. Na rynku mieszkaniowym konkurencja nie śpi i o klientów trzeba walczyć każdego dnia. Z pomocą profesjonalnie i dobrze wyglądającej strony internetowej jest to dużo łatwiejsze. Nowoczesny design witryny ma niebagatelny wpływ na to, że ludzie zostają na stronie i czytają zawarte na niej treści. Jeśli strona nie będzie zbyt atrakcyjna, szybko ją opuszczą.

Strona internetowa dla dewelopera musi przyciągać uwagę najbardziej wymagających odbiorców. Powinna być intuicyjna w obsłudze, przejrzysta i prawidłowo skonstruowana (np. pod kątem menu). Warto zadbać również o to, aby była połączeniem solidności i precyzji wykonania. Z tego względu prace nad jej powstaniem należy zlecić doświadczonym profesjonalistom i nie polegać na swoich umiejętnościach. Rozwijającym się stronom deweloperów przydadzą się też dynamiczne reklamy w wyszukiwarce. To dzięki nim trafienie na witrynę będzie dla internautów dużo łatwiejsze. 

Nasze przykładowe realizacje – strony www dla deweloperów

Stworzenie przyciągającej uwagę strony internetowej dla deweloperów to nie lada wyzwanie dla ich twórców. Dobrze wykonany projekt to nie tylko późniejsza przyjemność korzystania ze strony, ale również szansa na zdobycie dziesiątki nowych, potencjalnych klientów szukających własnego mieszkania lub domu. Skuteczność w branży deweloperskiej to podstawa sukcesu, a dobrze zaprojektowana strona www dla dewelopera może tylko w tym pomóc. Poniżej zobaczysz, jakie efekty niesie ze sobą tworzenie stron internetowych przez nasza agencję interaktywną WiWi.

Strona www dla dewelopera osiedli mieszkaniowych i osiedli domków jednorodzinnych Topaz Inwest

Zobacz projekt na: https://inwest.topaz24.pl

Strony internetowe dla deweloperów

Strona internetowa firmy specjalizującej się w budownictwie jednorodzinnym
oraz wielorodzinnym.

Zobacz projekt na: https://budmex.net/

Strony internetowe dla deweloperów

Strona www dla dewelopera osiedli mieszkaniowych i osiedli domków jednorodzinnych.

Zobacz projekt na: https://galadeweloper.pl/

Strony internetowe dla deweloperów

Strona firmy tworzącej energooszczędne domy w stylu skandynawskim.

Zobacz projekt na: https://hyggehus.pl/

Strony internetowe dla deweloperów

Strona dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Malborku.

Zobacz projekt na: https://focusinvest.pl/

Strony internetowe dla deweloperów

Strona firmy realizującej projekty budynków mieszkalnych
i użyteczności publicznej.

Zobacz projekt na: http://wpinvestbud.pl/

Strony internetowe dla deweloperów

Strona internetowa dla dewelopera budownictwa domków szkieletowych.

Zobacz projekt na: https://inwood.com.pl/

Strona dla Willi Prędówka, luksusowych apartamentów na sprzedaż, z widokiem na tatry!

Zobacz projekt na: http://willapredowka.pl

Strony internetowe dla deweloperów - jak podejść do tworzenia treści?

Profesjonalna strona dla dewelopera musi zawierać w sobie jedynie aktualne i ciekawe treści, dzięki którym potencjalni klienci szybko jej nie opuszczą. Zazwyczaj pracują nad tym doświadczeni fachowcy. Jeśli deweloperzy nie posiadają w tym zakresie większych umiejętności powinni powierzyć tworzenie stron WordPress agencji interaktywnej. W ten sposób na stronie nie będzie żadnych nieaktualnych tematów, literówek i błędów stylistycznych. 

Kluczem do sukcesu jest sprawdzanie efektu własnej pracy przed opublikowaniem jakiejkolwiek treści na stronie www. Wszelkie przeoczenia zostaną zauważone przez internautów, a deweloperzy mogą stracić ich zaufanie. Godne uwagi jest uaktualnianie nieco starszych treści, tak aby wprowadzić w nie swego rodzaju innowacje. Strona dewelopera powinna być bogata w treści dotyczące sprzedaży mieszkań i domów, ale też licznych ofert kredytowych czy też programów dla młodych. W ten sposób każda osoba będzie w stanie znaleźć dla siebie wartościową informację i pozostanie na witrynie na dłużej. 

Wersja mobilna strony dla dewelopera to ważny aspekt w sprzedaży domów i mieszkań

Prawidłowo zaprojektowana i wykonana strona www dla dewelopera powinna być dopasowana do każdego urządzenia mobilnego. Chodzi o to, aby zadbać o jej responsywność. Dzięki temu przeglądanie strony internetowej dewelopera na telefonie komórkowym czy też tabletach, a także odpowiednio dobrana reklama dla deweloperów, nie będzie żadnym kłopotem. Zainteresowani klienci w krótkim czasie trafią na ciekawe oferty domów oraz mieszkań. Zwiększy się prawdopodobieństwo ekspresowej sprzedaży i wzrostu popularności konkretnego dewelopera.

Wersja mobilna strony dla dewelopera budmex.net

Nad tym, aby strona internetowa była mobilna popracuje agencja SEO i jej wykwalifikowani pracownicy. Deweloper zatroszczy się o to, aby nawiązać równorzędną walkę z konkurentami i nie zostać daleko z tyłu za najgroźniejszymi przeciwnikami. Stronę będzie można sobie łatwo przejrzeć np. w drodze na uczelnię oraz do pracy. Co ważniejsze wysokiej klasy witryna internetowa dla dewelopera musi się dobrze otwierać na każdej z popularnych wyszukiwarek (nie tylko na Chrome, ale też Operze, Mozilli, Safari itd.). Przed jej uruchomieniem warto samodzielnie sprawdzić, czy na urządzeniach mobilnych wszelkie grafiki, pomoce i treści wyświetlają się poprawnie. 

Strona www dla dewelopera a SEO - jak zadbać o to, aby polubiła ją wyszukiwarka?

Każda profesjonalna strona internetowa dla dewelopera powinna być zoptymalizowana pod kątem SEO. W ten sposób stanie się bardzo przyjazna dla wyszukiwarki Google, a internauci zaczną ją częściej odwiedzać. Taka promocja witryny internetowej na pewno zakończy się dużym sukcesem. W pierwszej kolejności właściciele stron dla deweloperów swoją uwagę powinni skupić na wybraniu kilku słów kluczowych, wokół których stworzy się późniejsze treści. Tak generuje się rzeczywisty ruch na witrynie i dba się o swoich lojalnych klientów.

Pozycjonowanie stron powinno być przeprowadzone na "chłodno". Wszelkie teksty oraz artykuły, które będzie można znaleźć na stronie www dewelopera muszą wyglądać naturalnie i opierać się na wybranych wcześniej frazach kluczowych. Dzięki temu łatwo i szybko się je czyta, a dodatkowo nie są dla odbiorców odstraszające. Odpowiednio zoptymalizowane strony internetowe dla deweloperów powinny zajmować jedną z pięciu pierwszych pozycji w wyszukiwarce Google (po wpisaniu właściwej frazy kluczowej). To właśnie do tego należy dążyć, aby jak najszybciej zdobyć przewagę nad innymi deweloperami. 

Nie zapomnij na stronie dla dewelopera o wyszukiwarce mieszkań i realizowanych inwestycjach

Tworząc profesjonalne strony dla deweloperów warto pamiętać o kilku niezbędnych elementach i wartościowych szczegółach. Strzałem w dziesiątkę okaże się intuicyjna w obsłudze wyszukiwarka mieszkań, dzięki której potencjalni klienci w krótkim czasie odnajdą dla siebie najciekawsze propozycje w najbliższej okolicy. Atutem takiej wyszukiwarki jest oszczędność czasu i posegregowanie ofert według oczekiwań konkretnych klientów. Zawęzi się je jedynie do kilkunastu wybranych. 

Podgląd realizowanych inwestycji na hyggehus.pl

Strona www dla dewelopera powinna zawierać w sobie zakładkę "Inwestycje", aby przedstawić w niej istotne informacje na temat realizowanych inwestycji. Mogą to być różnego rodzaju wizualizacje, nowości z placu budowy, wiadomości na temat zabytków czy też fakty historyczne. Równie istotna jest zakładka "Kontakt", dzięki której zainteresowani bez problemów skontaktują się z wybranym przez siebie deweloperem i będą mieć możliwość zadania dodatkowych pytań dotyczących inwestycji czy konkretnego mieszkania. Nie warto zapominać o zakładce "O nas", w której deweloper zachęci klienta do bezpośredniego kontaktu i opisze swoją dotychczasową działalność. Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 32

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

    Co możemy dla Ciebie zrobić?