Linki sponsorowane AdWords - WiWi

Reklama Google Ads

Kompleksowe kampanie Google Ads dla Twojej firmy.

Kampanie Google Ads to obok pozycjonowania najpopularniejszy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów w sieci. Zarówno boksy reklamowe umieszczane w wyszukiwarce Google, jak i reklamy graficzne w sieci partnerów Google to idealny sposób na reklamę Twojej firmy.

Reklama w Google na słowa kluczowe

Kampania ta skierowana jest do użytkowników, którzy wpisują w wyszukiwarkę Google słowa kluczowe powiązane z Twoją stroną internetową, ofertą czy usługami. Dzięki temu docieramy z reklamą do osób realnie zainteresowanych ofertą. W reklamie możemy umieścić linki do poszczególnych podstron, numer telefonu czy adres firmy.

Reklama produktowa w Google

Jest to najnowsza usługa w systemie Google Ads polegająca na wyświetlaniu w formie graficznej reklam produktów z Twojego sklepu internetowego. Po wpisaniu nazwy danego produktu w wyszukiwarce Google, oprócz linków sponsorowanych i naturalnych wyników wyszukiwania, użytkownicy otrzymują w wynikach również zdjęcia produktu z ceną, adresem sklepu i linkiem kierującym bezpośrednio do danego produktu. Jest to najbardziej efektywna metoda promowania sklepów internetowych w wyszukiwarce Google.

Reklama w sieci partnerskiej Google

Google współpracuje z tysiącami zewnętrznych serwisów internetowych, w których możemy wyświetlać reklamy graficzne, reklamy wideo czy reklamy tekstowe prowadzące do Twojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Dzięki bardzo dużym zasięgom, sięgającym kilkudziesięciu milionów użytkowników, możemy skutecznie budować rozpoznawalność Twojej marki.

Reklama za pośrednictwem filmu na YouTube

YouTube to po Google najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Codziennie miliony ludzi szukają tam ciekawych i inspirujących treści wideo. Dzięki możliwości utworzenia kampanii na platformie YouTube, możemy dotrzeć do użytkowników wyszukujących treści powiązane z Twoją stroną czy sklepem. Reklama wyświetli się użytkownikowi bezpośrednio przed rozpoczęciem interesującego go filmu lub w trakcie jego trwania.

Zalety reklam Google Ads

Szybkość

Reklamy w wyszukiwarce Google zaczynają się wyświetlać zaraz po uruchomieniu kampanii. Użytkownicy zainteresowani usługami Twojej firmy mogą więc kliknąć w nie i znaleźć się na Twojej stronie zaraz po starcie kampanii.

Koszt

Uruchamiając kampanię Google Ads płacisz jedynie za kliknięcia w Twoją reklamę, a więc za użytkowników, którzy byli zainteresowani ofertą i weszli na Twoją stronę internetową. Samo wyświetlanie reklam nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Targetowanie

Dzięki rozbudowanemu systemowi Google Ads jesteśmy w stanie kierować reklamy na konkretną grupę użytkowników. Możemy określić ich wiek, płeć, lokalizację (państwo, województwo lub miasto), a także urządzenie, na którym zobaczą Twoją reklamę (laptop, telefon czy tablet).

Zasięg

Dzięki systemowi Google Ads jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą Twojej firmy do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Możemy wyświetlać reklamy za pomocą globalnej wyszukiwarki Google lub za pośrednictwem sieci partnerów.
Sprawdź

efekty naszych kampanii

+700%

Prowadzone kampanie oraz działania

Kampania na słowa kluczowe
301 grupreklam
2859 słów kluczowych
Kampania produktowa
Remarketing
Reklamy dynamiczne
Strategia ustalania stawek ROAS
Dostosowanie stawek
Harmonogram reklam

Sklep internetowy, branża systemów alarmowych, monitoringu i automatyki do bram. Wydając w ciągu 30 dni 1141 zł brutto na kampanię na słowa kluczowe w wyszukiwarce Google, uzyskaliśmy przychód w wysokości 31 500 zł.

Prowadzone kampanie oraz działania

Kampania na słowa kluczowe
961 grupreklam
10897 słów kluczowych
Kampania produktowa
Remarketing
Reklamy dynamiczne
Strategia ustalania stawek ROAS
Dostosowanie stawek
Harmonogram reklam

Sklep internetowy, branża elementów i budowy maszyn. Realizując kampanię w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe oraz  kampanię produktową, a także reklamę w sieci reklamowej i remarketing z budżetem na poziomie 20 000-25 000 zł miesięcznie, uzyskujemy przychody na poziomie 220 000-250 000 zł.

Prowadzone kampanie oraz działania

Kampania na słowa kluczowe
159 grup reklam
1897 słów kluczowych
Kampania produktowa
Remarketing
Reklamy dynamiczne
Strategia ustalania stawek ROAS
Dostosowanie stawek
Harmonogram reklam

Sklep internetowy, wyposażenie dla gastronomii. Kampania na słowa kluczowe oraz produktowa przy średnim budżecie 4000-5000 zł miesięcznie. Uzyskujemy przychody na poziomie 40 000-50 000 zł.

Specjalizacje agencji

Reklama w sieci wyszukiwania

Jako partner Google stworzymy kampanię reklamową w wyszukiwarce Google oraz zajmiemy się jej kompleksową optymalizacją. Dobierzemy odpowiednią strategię wyświetlania reklam, słowa kluczowe, a także zaplanujemy budżet.

Reklama mobilna

Specjalizujemy się w reklamach mobilnych, dlatego też wykorzystamy możliwości reklam tekstowych, graficznych, wideo i HTML5, by docierać do potencjalnych klientów na urządzeniach mobilnych.

Reklama w Zakupach Google

Pokażemy produkty z Twojego sklepu w wyszukiwarce Google. W tym celu skonfigurujemy asortyment produktów w Merchant Center i utworzymy kampanie produktowe Google, które następnie będziemy optymalizować, by osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzedaży.

Certyfikaty
naszych specjalistów

2

Reklama w sieci wyszukiwania

1

Reklama w sieci reklamowej

1

Reklama wideo

1

Reklama produktowa