MAMY KILKADZIESIĄT
REALIZACJI

DZIAŁAMY
OD 2013 ROKU

WERSJA MOBILE
W STANDARDZIE

Czy PrestaShop
jest dla mnie?

 

PrestaShop jest dla Ciebie idealny jeśli masz już działający sklep internetowy, skala Twoich zamówień rośnie, a obecny silnik sklepu „zatrzymał” się w miejscu i nie możesz się dalej rozwinąć. Sprzedajesz na Allegro? PrestaShop jest także dla Ciebie, przenieść swoich klientów do sklepu, zaoszczędź na kosztach prowizji!

 

Główne szczegóły PrestaShop:

Bez problemu udźwignie tysiące produktów
Możliwość rozbudowy – niemal nielimitowana
Korzystają z niego „najwięksi gracze”
Rozbudowany rynek dodatkowych modułów
Kompletne oprogramowanie ecommerce

Zobacz przykładowe projekty

Wiele z nich mamy obecnie w realizacji!

Integrujemy!

Kurierzy

Platformy
sprzedażowe

Programy
do zarządzania

Funkcje

Metody płatności

Marketing

Nasze sklepy to nie tylko ciekawy design,
ale także dodatkowe funkcjonalności!

Różne wersje językowe

Angielska, niemiecka, francuska. dowolna liczba języków, możesz prezentować inne treści i podstrony na każdym języku!

Blog

Zaprezentuj najnowsze aktualności ze swojej firmy, pisz treści poradnikowe, umieszczaj we wpisach swoje produkty.

Funkcje B2B

Rabaty dla stałych klientów B2B dostępne po zalogowaniu do swojego konta? Indywidualne grupy rabatowe? Możliwość ustalenia progów zakupowych, po których użytkownik trafia automatycznie do grupy z większym rabatem? Ceny widoczne po zalogowaniu? Możliwość prezentacji produktów w formie tabeli na karcie produktowej, w celu szybszego zakup? – bez problemu!

Allegro

Korzystamy ze sprawdzonej integracji z Allegro, dzięki której będziesz mógł bezpośrednio ze sklepu wystawiać aukcje Allegro, a zakup na platformie, obniża stan produktów także w Twoim sklepie!

Programy magazynowe

Jeżeli posiadasz program magazynowy, PrestaShop ma wiele możliwości łączenia się z takimi aplikacjami! Dodawaj bezpośrednio produkty z magazynu do sklepu.

Kurierzy

Automatyzacja procesu zamówienia kurierów – wystarczy kilka kliknięć, a sklep samodzielnie stworzy list przewozowy i przekaże go do systemu kurierskiego.

Rozbudowana karta produktowa

Opisy produktów nie muszą być małe i nudne. Możesz dodać rozbudowany opis, tabele, dużo zdjęć, wiele wariantów, filmy video i sekcję z opiniami klientów

Zaawansowana wyszukiwarka

Wyszukiwarka może podpowiadać klientom gdy będą czegoś szukali (im szybciej znajdą, tym szybciej coś kupią)

Produkty „podobne”

Podsuń klientom dodatkowe propozycje na karcie produktowej. Dopasuj sugestie w dowolny sposób. Dołącz akcesoria do danego produktu.

„Dosprzedaż”

Zaproponuj klientom w koszyku dodatkowy zakup – produkty komplementarne sprzedają się jak świeże bułeczki. Np. ktoś kupuje drukarkę, a sklep automatycznie zaproponuje zakup papieru do drukarki w dobrej cenie. Wyciśnij ile się da z każdego zamówienia!

Mamy tego więcej!

Wyślij zapytanie – ustalimy czego potrzebujesz i pomożemy Ci
*Wycena jest darmowa, więc szkoda czasu na samodzielne szukanie rozwiązań 😉

Co o nas mówią klienci?

Częste pytania i odpowiedzi

To zależy jak bardzo rozbudowanego sklepu potrzebujesz:

PrestaShop zaczynamy od 10 000zł netto (autorski projekt graficzny, bez gotowych szablonów)

Końcowa cena zależna jest głównie od dodatkowych funkcjonalności, które sklep ma mieć wdrożone. Mamy kilkadziesiąt funkcjonalności do wyboru!

Oczywiście, panel jest dość intuicyjny, wystarczy kilka dni praktyki, aby poznać podstawowe funkcje zarządzania sklepem.

To zależy jak rozbudowanego sklepu potrzebujesz. Prosty PrestaShop to kilka tygodni*, a bardziej zaawansowany projekt to kilka miesięcy*.

*Tworzymy sklepy „od zera” bez gotowych szablonów, więc trwa to dłużej niż na szablonie, ale nikt inny nie będzie miał takiego sklepu jak Ty + Google ułatwi Ci pozycjonowanie, a klienci dostrzegą nieszablonowy design!

Sklep internetowy to w 95% produkty i kategorie, te informacje musisz mieć. Jeżeli zastanawiasz się jeszcze co umieścić w zakładkach jak O nas, Zwroty, Regulamin czy Kontakt, możemy to wstawić nawet na zrealizowanym sklepie!

Zdecydowanie nie, ponieważ Google nie lubi szablonów Każdy sklep tworzymy „od zera”. Zaczynając od grafiki, a kończąc na kodowaniu każdego przycisku. Wszystko pod oczekiwania klientów. Dzięki temu sklep jest szybki, lekki i pozycjonowanie przynosi lepsze efekty.

Pomożemy! Pamiętaj jednak, że my dostarczamy Ci narzędzie, to Ty decydujesz jak go użyć i jak mocno się go nauczysz. Bez codziennej pracy na sklepie i zaangażowania, nauki, poznawania nowych możliwości, to po prostu nie ma sensu. Założenie sklepu internetowego to 50% sukcesu.

Proces jest bardzo prosty:

 1. Podpisujemy gwarancję stworzenia sklepu
 2. Zbieramy wytyczne/materiały lub zlecasz nam UX
 3. Projektujemy design strony głównej + karty produktowej.
 4. Czekamy na Twoje uwagi lub akceptację.
 5. Projektujemy design pozostałych podstron.
 6. Czekamy na Twoje uwagi lub akceptację.
 7. Rozpoczynamy proces kodowania.
 8. Otrzymujesz sklep do testów wraz z dostępem do panelu CMS.
 9. Oddajemy Ci gotowy sklep i poradnik do jego obsługi

Wszystko oczywiście precyzuje dokładnie nasza umowa. Masz ogromny wpływ na finalny wygląd Twojego sklepu!

Potrzebujesz sklepu internetowego?
Nie czekaj!

Zamów darmową wycenę

Odpowiemy w max 24h, w dni robocze

  Wybierz swój budżet (orientacyjnie)

  Dodaj załącznik (max 5mb)


  Masz pytania?

  Zadzwoń

  Spis treści (kliknij, aby szybko przejść):

  Tworzenie sklepów internetowych PrestaShop cennik, sklep PrestaShop cena

  Z dużym prawdopodobieństwem odwiedzają Państwo tą stronę w momencie szukania odpowiedzi na frazy tworzenie sklepów PrestaShop cennik, sklep PrestaShop cena, czy innych z tym związanych. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, ponieważ PrestaShop to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań służące tworzenia, personalizowania, a następnie prowadzenia sklepu online.

  Ile kosztuje sklep PrestaShop cennik?

  PrestaShop to darmowe oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych. Dlaczego zatem w Internecie wiele osób wyszukuje frazę sklep PrestaShop cennik lub zadaje pytanie o to, ile kosztuje PrestaShop? Otóż, o ile zdecydujesz się na samodzielne stworzenie sklepu internetowego na tej platformie e-commerce, nie poniesiesz żadnych kosztów (o ile nie zdecydujesz się na zakup płatnych modułów czy szablonów). Jeśli jednak dowiesz się PrestaShop ile kosztuje a następnie zlecisz stworzenie sklepu internetowego specjalistom, wówczas będzie wiązało się to z pewną inwestycją. Agencja interaktywna w osobie project managerów, grafików, programistów, specjalistów UX oraz testerów oprogramowania zajmie się budową Twojego sklepu online. To rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy na posiadaniu sprawnie działającego, funkcjonalnego i wydajnego sklepu internetowego.

  Cennik PrestaShop – od czego zależy?

  Zatem ile kosztuje PrestaShop, tworzony przez agencję interaktywną? Zależy to od kilku czynników. Na cenę końcową wpływa przede wszystkim jego wielkość. Jest bowiem duża różnica między sklepami internetowymi, oferującymi kilka produktów a platformami, które sprzedają ich kilka czy kilkanaście tysięcy. Co więcej, ostateczny cennik PrestaShop uwzględnia także rodzaj oraz ilość wdrożonych funkcjonalności. PrestaShop cena pozwala bowiem na korzystanie z wielu praktycznych narzędzi, dzięki którym możliwe jest stworzenie naprawdę konkurencyjnego sklepu internetowego. To rozwiązania, które pomogą zoptymalizować współczynnik konwersji, zwiększyć wydajność sklepu, nakłonić klientów do ponownych zakupów itd. Warto również dodać, że duży wpływ na cennik PrestaShop mają indywidualne potrzeby i wymagania klienta. Standardowe rozwiązania będą mniej kosztowne niż specjalistyczne funkcje, przygotowane na potrzeby danego sklepu internetowego.

  Co składa się na cenę sklepu internetowego PrestaShop?

  Na cenę sklepu internetowego składa się przede wszystkim projekt graficzny. Choć PrestaShop ile kosztuje w sumie dowiemy się na koniec tworzenia sklepu, to warto wiedzieć, że platforma udostępnia szereg gotowych szablonów, agencje interaktywne tworzą autorskie projekty, które są dostosowane do indywidualnych wymagań danego klienta. Niejednokrotnie są to bardzo rozbudowane szaty graficzne, a im bardziej projekt jest rozbudowany przez grafika, tym więcej pracy będzie musiał poświęcić programista, by go wdrożyć.

  Jednak indywidualny projekt graficzny to gwarancja tego, że sklep będzie oryginalny i skrojony na miarę Twoich potrzeb. Chociażby dlatego, że bazuje on na dobrych praktykach projektowania (tzw. UX), dzięki którym sklep PrestaShop cennik oraz sam sklep będzie przejrzysty i intuicyjny. Tak, by klienci z chęcią z niego korzystali.

  Ważną częścią składową wpływającą na sklep internetowy PrestaShop cena są także funkcje, na jakie się zdecydujesz. W zależności od tego, czy zechcesz wdrożyć kilka wersji językowych, opcję płatności w różnych walutach, funkcję sprzedaży wielokanałowej, opcję Multistore czy program lojalnościowy, ostateczna cena sklepu PrestaShop będzie się różniła.

  Warto również dodać, że dobra agencja interaktywna nie jest w stanie przewidzieć ile kosztuje PrestaShop w pełni (wpływ na to ma wiele czynników) i nie przekaże gotowego sklepu internetowego w ręce klienta bez wcześniejszego przeprowadzenia testów i sprawdzenia, czy wszystko działa prawidłowo. PrestaShop ile kosztuje, czyli ile wyniosą ostateczne PrestaShop ceny dowiemy się dopiero na końcu współpracy. Na tym etapie rozpoczyna się również praca osoby testującej oprogramowania, która weryfikuje poprawność działania całego sklepu internetowego i zgodność wdrożonych funkcjonalności z postanowieniami zawartymi w umowie.

  Dlaczego warto otworzyć własny sklep internetowy i ile to kosztuje?

   

   

   

  Sklep PrestaShop cena

  Tworzenie sklepu internetowego to czasochłonny i zaawansowany proces. Stąd też jest on również dosyć kosztowny, dlatego warto już wcześniej zorientować się Prestashop ile kosztuje?  Musisz jednak pamiętać, że sklep online będzie Twoją wizytówką przez kilka kolejnych lat, dlatego zdecydowanie warto w niego zainwestować i poznać PrestaShop cennik. Jakie są zatem PrestaShop ceny? Nie ma jednej konkretnej kwoty, ponieważ – jak wspominaliśmy – PrestaShop cena zależy ona od wielu czynników. Musisz się jednak przygotować na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. W przypadku sklepu online średniej wielkości, tworzonego na platformie PrestaShop, jest to koszt około 10 000-15 000 zł. Analogicznie cennik PrestaShop dla mniejszych sklepów będzie nieco tańszy, a dla większych – sklep internetowy PrestaShop cena droższa.

  Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją interaktywną, która specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik PrestaShop, mieszczący się w określonym przez Ciebie budżecie.

  Cena sklepu na PrestaShop – jak wpływa na nią wybór konkretnych funkcjonalności?

  PrestaShop udostępnia szereg funkcjonalności, o które można wzbogacić swój sklep internetowy. Część z nich jest darmowa, inne zaś płatne, jednak bardzo często – szczególnie w przypadku dużych sklepów internetowych – ich użycie okazuje się konieczne, ponieważ bardzo ułatwiają skalowanie sprzedaży. Wśród nich znajdziesz funkcjonalności z zakresu dodawania i przeglądania produktów, monitorowania stanów magazynowych, konfigurowania sklepu, nawigowania i zarządzania sklepem, metod płatności, obsługi zamówień, obsługi klienta, zabezpieczenia sklepu itd. Aby uniknąć efektu zaskoczenia, warto wcześniej dowiedzieć się ile kosztuje PrestaShop. Za najpopularniejsze funkcjonalności uznaje się:

   

   

   

  Warto również dodać, że – pomimo dużego wyboru modułów – sklep internetowy PrestaShop cena to nadal gotowe rozwiązanie, które nie jest w stanie spełnić w 100% oczekiwań każdego właściciela sklepu internetowego i nie zawsze może idealnie odwzorować działania firmy. Jednak z pomocą przychodzi nasza Agencja, która jest w stanie dopasować Twój sklep online do indywidualnych cech przedsiębiorstwa. Każdy taki moduł będzie miał wpływ na to ile kosztuje PrestaShop, ale daje to również gwarancję, że będzie on wyróżniał się na tle konkurencji.

  Gdy wspólnie ustalimy, jakie funkcjonalności warto wdrożyć do Twojego sklepu internetowego, będziemy w stanie określić, ile czasu zajmie nam stworzenie go. Wówczas opracujemy szczegółowy cennik, by móc sprecyzować wszystkie PrestaShop ceny.

  Czym wyróżnia się PrestaShop?

  PrestaShop jest to największa platforma do tworzenia sklepów internetowych na świecie. Co za tym idzie – jest również doskonale rozwinięta. Pozwala na stworzenie dowolnych funkcjonalności i dostosowanie ich do potrzeb sklepu. Cały czas możemy obserwować ulepszenia pojawiające się w PrestaShop, dlatego tak chętnie korzystamy z tego silnika do tworzenia naszych sklepów online. Oprogramowanie pozwala na zastosowanie kilkuset różnych opcji, dzięki którym można uczynić swój sklep internetowy maksymalnie wydajnym i skutecznym. Co więcej, za sprawą jego elastyczności oraz rozwiązań dedykowanych dla sklepów internetowych każdy projekt może być dopasowany do oczekiwań klienta w 100%.

  Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sklepem internetowym czy też masz już jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży online, dowiedz się PrestaShop ile kosztuje. Sama platforma na pewno zachwyci Cię swoimi funkcjonalnościami, które wspomogą efektywną sprzedaż.

  Co zyskujesz tworząc sklep internetowy PrestaShop cena?

   

   

   

  Dlaczego warto zdecydować się na stworzenie sklepu internetowego PrestaShop?

  Platforma PrestaShop uznawana jest za jedną z najpopularniejszych platform e-commerce na świecie. Jest dostępna w aż 195 krajach! W Polsce korzysta z niej około 40% sklepów internetowych i ta liczba z roku na rok rośnie. Nic dziwnego, w końcu sklepy online PrestaShop są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze, dzięki czemu umożliwiają klientom szybkie oraz wygodne zakupy.

  Zastanawiasz się PrestaShop ile kosztuje? To oczywiście bezpłatna platforma e-commerce, jednak poznanie jej do tego stopnia, żeby samodzielnie zająć się wdrożeniem sklepu może być trudne, właśnie dlatego wiele osób decyduje się na podjęcie współpracy z agencją interaktywną, która zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych PrestaShop. Jeśli chcesz poznać cenę sklepu internetowego PrestaShop, zachęcamy do kontaktu.

  PrestaShop to bardzo dobre rozwiązanie dla sklepu internetowego, m.in. ze względu na to, że jest to platforma e-commerce typu open source, co oznacza, że jest to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, gromadzące wokół siebie ogromną społeczność, dzięki czemu jest stale rozwijane i ulepszane.

  Co więcej, PrestaShop ceny zapewniają bardzo rozbudowane możliwości personalizacji sklepu internetowego. To bardzo ważne, jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym stylu i oryginalnym designie. Choć PrestaShop udostępnia całkiem pokaźną kolekcję darmowych szablonów, warto podstawić na autorskie rozwiązania, które nieco podwyższą sklep prestashop cennik, lecz warto w nie zainwestować. W tym wypadku zdaj się na agencję interaktywną, która stworzy specjalnie dla Ciebie szablon, dopasowany do Twoich potrzeb. Wówczas cennik PrestaShop nieco wzrośnie, jednak efekt końcowy bez wątpienia Cię zachwyci! Twój sklep z całą pewnością będzie wyróżniał się na tle konkurencji.

  Warto również dodać, że sklepy internetowe PrestaShop zapewniają łatwą obsługę, co jest jedną z największych zalet tego rozwiązania. Dzięki temu niemal każdy jest w stanie poradzić sobie z użytkowaniem czy wprowadzaniem zmian na tej platformie. Panel administracyjny jest przejrzysty oraz bardzo intuicyjny. Nie trzeba wiedzy i doświadczenia, by odszukać w nim konkretne funkcje, a następnie dostosować je do swoich potrzeb.

  Zastanawiasz się nad stworzeniem sklepu internetowego? Zdecydowanie polecamy platformę PrestaShop. Jeśli zależy Ci na najlepszym stosunku ceny sklepu internetowego PrestaShop do jakości i szybkości działania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Cennik PrestaShop a doświadczenie agencji tworzącej sklepy internetowe

  Doświadczenie jest kluczowym kryterium wyboru agencji tworzącej sklepy internetowe. Stąd też, zanim zdecydujesz się na współpracę z konkretną agencją interaktywną, koniecznie zapoznaj się z jej portfolio. To właśnie z niego dowiesz się, ile realizacji ma ona na swoim koncie, jak prezentują się jej prace i jakie ma doświadczenie. Ponadto zapoznasz się ze stylem, jaki agencja PrestaShop obiera przy tworzeniu sklepów internetowych i zobaczysz, czy taka estetyka Ci odpowiada.

  Jeśli zastanawiasz się, czy doświadczenie agencji ma wpływ na cennik PrestaShop, odpowiedź brzmi: tak. Początkujący autorzy sklepów online z pewnością zaoferują Ci bardzo przystępne ceny w porównaniu z agencjami interaktywnymi, które na swoim koncie mają setki realizacji. Czy w takim razie warto zainwestować więcej i nawiązać współpracę z doświadczoną agencją? Jak najbardziej. Jak wspominaliśmy na początku, doświadczenie agencji tworzącej sklepy internetowe jest bardzo istotne, jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanym, funkcjonalnym i intuicyjnym sklepie online.

  Musisz pamiętać, że Twój sklep internetowy to Twoja wizytówka, dlatego warto w niego zainwestować. Zwróć uwagę na to, że tworzysz go na kilka lat. Patrząc z tej perspektywy, cennik PrestaShop doświadczonych agencji interaktywnych nie jest taki wysoki. Zdecyduj się na skorzystanie z usług agencji, która stworzy taki sklep internetowy, o jakim marzysz. Sklep, który będzie nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny oraz intuicyjny. Dlaczego jest to takie ważne? W takim sklepie klienci będą robili zakupy z przyjemnością i z dużym prawdopodobieństwem wrócą do niego w przyszłości.

  Bez względu na to, czy prowadzisz małą, średnią czy dużą firmę, decyzja o stworzeniu sklepu internetowego będzie zawsze strzałem w dziesiątkę! Musisz tylko podjąć decyzję o tym, komu powierzysz to zadanie. By mieć pewność, że Twój sklep online będzie użyteczny i funkcjonalny, zdecyduj się na współpracę ze specjalistami. Pozwoli Ci to dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców i wypromować swoją firmę w Internecie.

  Nasza agencja interaktywna WiWi od lat zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych z powodzeniem projektów. Decydując się na naszą ofertę, zyskasz nowoczesny i efektywny sklep internetowy, a przy oszczędzisz sobie rozczarowań. Nasz zespół to szereg doświadczonych specjalistów, którzy na tworzeniu sklepów internetowych oraz PrestaShop cennik znają się, jak mało kto. Zaproponujemy Ci rozwiązania, które będą dopasowane do potrzeb branży, w której działasz oraz do Twoich indywidualnych wymagań. Przy tym nie oczekujemy od Ciebie angażowania się w procesy twórcze. Zajmiemy się wszystkim od A do Z!

  Cennik PrestaShop przygotujemy na podstawie wcześniej przeprowadzonych rozmów, dlatego będzie on w 100% dopasowany do Twoich wytycznych. Wskażemy Ci również, w jakie rozwiązania warto inwestować, a jakie lepiej sobie odpuścić. Dbamy bowiem o to, by tworzone przez nas sklepy internetowe PrestaShop były odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.

  Czym jest sklep internetowy PrestaShop?

  PrestaShop to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia sklepów internetowych w Polsce oraz na świecie. Stanowi otwarte oprogramowanie (open source), dzięki czemu jest stale rozwijana i ulepszana, a wszelkie błędy naprawiane są niemal natychmiast. Społeczność PrestaShop liczy ponad milion członków, dzięki czemu w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, możesz liczyć na pomoc specjalistów.

  Sklepy internetowe PrestaShop są niezwykle praktyczne, intuicyjne, skuteczne oraz innowacyjne. Można wyposażyć je w setki rozmaitych funkcji, które umożliwiają wygodną sprzedaż produktów i usługi w Internecie. Ze względu na to, że jest to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań do tworzenia sklepów online, cennik PrestaShop nie jest tak wysoki, jak w przypadku mniej popularnych platform e-commerce.

  Tworzenie sklepów internetowych na platformie PrestaShop daje Ci dostęp do niemal nieograniczonego zasobu funkcjonalności. Dodatkowo zapewnia też perspektywę rozwoju i rozbudowy witryny w przyszłości. Możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby użytkowników to niewątpliwie bardzo duża zaleta sklepów internetowych PrestaShop. Warto również dodać, że platforma posiada system dodatków oraz wtyczek, które nieco wpłyną na ostateczne prestashop ceny, ale znacząco usprawnią pracę sklepu internetowego. Z ich pomocą można dostosować go także do indywidualnych wymagań danej branży.

  Sklep internetowy PrestaShop cena to nie tylko darmowa, ale wyjątkowo intuicyjna, przejrzysta i funkcjonalna platforma e-commerce, pozwalająca na wygodne prowadzenie sklepu internetowego.

  Sklepy PrestaShop – jakie są ich największe zalety?

  Jedną z największych zalet sklepów internetowych PrestaShop jest ich cena. Sama platforma jest bowiem całkowicie darmowa. Jeśli zaś zdecydujesz się na współpracę z agencją interaktywną, ponosisz wyłącznie koszty stworzenia sklepu online. Cennik PrestaShop jest wówczas dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Ponadto wśród zalet sklepów PrestaShop warto wymienić:

   

   

   

  Sklepy PrestaShop – poznaj ich najpopularniejsze funkcjonalności

  Platforma PrestaShop oferuje ogromny zasób różnorodnych funkcjonalności, które pozwalają na spersonalizowanie sklepu internetowego zarówno w zakresie jego wyglądu, jak i sprzedaży, płatności, wysyłki oraz marketingu. Jedną z kluczowych funkcjonalności, o których warto wspomnieć, jest oczywiście możliwość tworzenie autorskich szablonów graficznych. Mimo że PrestaShop cena może okazać się duża, to sama platforma udostępnia szereg gotowych szablonów, nie trzeba na nich poprzestawać. Dzięki tej opcji kreowania własnych szablonów sklep internetowy może być dopasowany do Twoich potrzeb w każdym aspekcie.

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą Agencją w zakresie tworzenia sklepu internetowego PrestaShop, wówczas my przygotujemy oryginalny projekt sklepu internetowego w oparciu o przedstawione przez Ciebie wizje i pomysły. W jego przygotowanie zaangażowani będą graficy, specjalizujący się w projektowaniu UX. Ich zadaniem jest stworzenie funkcjonalnego i użytecznego projektu, który będzie przejrzysty i łatwy w obsłudze dla każdego klienta sklepu. Pamiętaj, że strona wizualna ma niebagatelny wpływ na ich decyzje zakupowe.

  Druga funkcjonalność, o której musisz wiedzieć, jeśli planujesz stworzenie sklepu internetowego otwartego na rynki zagraniczne, to wielojęzyczność. Jak sama nazwa wskazuje, umożliwia ona wdrożenie wielu wersji językowych do swojego sklepu online. Nawet, jeśli masz już sklep i chcesz rozszerzyć jego działalność, możesz z czasem zaimplementować dowolny język. Dzięki temu w Twoim sklepie internetowym zakupy będą mogli robić klienci z całego świata.

  Kolejna funkcjonalność, która wiąże się z tą opisaną powyżej, to funkcja płatności w różnych walutach. Jeśli Twój sklep internetowy oferuje kilka wersji językowych, wdrożenie tej opcji jest obowiązkowe. Co więcej, bardzo wygodną opcją, oferowaną przez PrestaShop, którą warto wdrożyć przy okazji implementacji płatności w różnych walutach, jest integracja sklepu z popularnymi systemami płatności.

  Podejmując temat najpopularniejszych funkcjonalności, nie można nie wspomnieć o opcji sprzedaży wielokanałowej. Na czym polega to rozwiązanie? Otóż daje ono możliwość sprzedaży swoich produktów choćby na serwisach aukcyjnych, a także pozwala na rozpoczęcie współpracy z porównywarkami cen. Dywersyfikacja kanałów sprzedaży pozwoli Ci na osiąganie jeszcze większych zysków.

  Jeszcze jedna funkcjonalność, której nie można pominąć, odpowiada za usprawnienie współpracy z hurtowniami i dostawcami. To opcja, zapewniająca większą kontrolę nad kwestiami związanymi z zatowarowaniem sklepu. Dzięki niej wszystko będziesz mieć w jednym miejscu. Platforma PrestaShop współpracuje z kilkoma najpopularniejszymi przewoźnikami oraz hurtowniami, stąd też cały proces może przebiegać szybko i sprawnie.

  Na koniec warto wspomnieć także o funkcjonalności, jaką jest Multistore. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto posiada kilka sklepów internetowych. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do wszystkich sklepów w jednym miejscu, a dokładniej z poziomu jednego panelu administracyjnego. To naprawdę duża oszczędność czasu!

  Sklepy internetowe PrestaShop – czy można je rozbudowywać?

  Rozbudowa sklepu internetowego PrestaShop jest jak najbardziej możliwa. Wpłynie to na to ile kosztuje PrestaShop, ale warto to rozważyć. Jeśli więc sklep online, który posiadasz, nie spełnia Twoich oczekiwań lub brakuje Ci w nim funkcjonalności dopasowanych do Twoich potrzeb albo chcesz zmodyfikować wdrożone rozwiązania, najlepszą opcją jest rozbudowa sklepu internetowego PrestaShop.

  Warto zacząć od tego, że PrestaShop to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego (open source), stąd też dzięki niemu możesz dowolnie rozwijać i rozbudowywać swój sklep online poprzez pisanie, programowanie oraz instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów. Jeśli masz wiedzę z zakresu HTML, CSS i PHP PrestaShop, możesz to zrobić samodzielnie. Jeśli nie, najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie współpracy z agencją interaktywną, specjalizującą się w tworzeniu sklepów internetowych. Pomoc specjalistów w wielu przypadkach okazuje się niezbędna, szczególnie przy zaawansowanych pracach nad rozbudową sklepu online.

  Bez względu na to, z jakiej branży jest Twoja firma, PrestaShop cennik pozwoli Ci na uruchomienie własnego sklepu, a sama platforma będzie dobrym miejscem do zbudowania na niej Twojego sklepu internetowego. Jest ona bardzo elastyczna, a więc można dopasowywać ją do potrzeb różnych biznesów. PrestaShop udostępnia swoim użytkownikom ponad 300 rozmaitych funkcji, które przydadzą się już na pierwszym etapie funkcjonowania sklepu online. A ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, ma również różnorodne opcje konfiguracji, które można wykorzystać w późniejszym czasie.

  PrestaShop jest niezwykle przejrzystym oprogramowaniem, które ma wiele praktycznych funkcji. Ułatwiają one tworzenie nowych sklepów, a także rozbudowę tych istniejących. Znaczna część z nich jest dostępna za darmo. Często są one wystarczające do tego, by sklep działał poprawnie. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych, specjalistycznych funkcjonalności, możesz skorzystać z szerokiej oferty płatnych wtyczek, dzięki którym rozbudujesz swój sklep online.

  Branża internetowa jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Nieustannie pojawiają się nowe trendy, za którymi niełatwo jest nadążyć. Nowatorskie rozwiązania zaskakują, stąd też – jeśli nie chcesz zostać w tyle – po prostu musisz je śledzić. Warto przy tym pamiętać również o regularnym usprawnianiu oraz rozbudowywaniu swojego sklepu internetowego, by dopasować go do potrzeb użytkowników. W tym przypadku platforma PrestaShop sprawdza się znakomicie, ponieważ bardzo szybko reaguje na zmiany i nowinki technologiczne.

  Jak rozbudować sklep internetowy i czy PrestaShop cena się w takim przypadku zwiększy? Otóż możesz na przykład zmienić funkcję swojego sklepu, gdy potrzebujesz jego niestandardowego wykorzystania. Platforma umożliwia przekształcenie go w wypożyczalnię, platformę lojalnościową, katalog lub jakikolwiek inny system. Ponadto sklepy internetowe PrestaShop możesz rozbudowywać poprzez integrowanie ich z systemami zewnętrznymi, takimi jak hurtownie czy systemy magazynowo-księgowe.

  Szukając w wyszukiwarce Google frazy PrestaShop cennik lub PrestaShop cena zastanawiają się Państwo, ile kosztuje PrestaShop?

  W naszej firmie koszt wykonania sklepu internetowego, zaczyna się od 10 000 złotych netto. W przypadku projektu indywidualnego, tworzonego od podstaw tylko i wyłącznie dla danej firmy, koszt jest ustalany indywidualnie. Podstawowe funkcjonalności dla projektu indywidualnego to:

   

   

   

  PrestaShop ceny – funkcjonalności dodatkowo płatne: