Portfolio

Budmex

Budmex to lider wśród firm developerskich na rynku podlaskim od 2013 roku. Tworzy osiedla domków jednorodzinnych, a także specjalizująca się w budownictwie wielorodzinnym.

SłowoDaję

Słowodaję to agencja zajmująca się copywritingiem oraz social mediami. Marka tworzona jest przez młode, doświadczone osoby, które wspólnie pracują nad sukcesem swoich klientów w Internecie. Z usług Agencji korzystają firmy z wielu rozmaitych branż.

Gastronet24

To lider w branży wyposażenia obiektów gastronomicznych, handlowych, magazynów, a także małych zakładów przetwórczych. Na rynku od 1989 roku! W swoim portfolio firma ma ponad 1000 realizacji.

Exposé

Firma szkoleniowa specjalizująca się w branży IT. W swojej ofercie ma bogaty zasób kursów nie tylko dla początkujących. Prowadzi zarówno szkolenia stacjonarne, jak również internetowe.

mPTech

Polska firma oferująca produkty marek, takich jak myPhone, HAMMER czy techBite. Działa zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Prężnie rozwija się od 2007 roku.

Sido

Istniejąca od 1991 roku znana i ceniona marka kawy. Sido oferuje bogatą paletę kaw o rozmaitych walorach smakowych oraz aromatycznych. To wybór dla prawdziwych smakoszy!

Stadion Białystok

To właśnie tu na co dzień gra Jagiellonia Białystok. Mowa o Stadionie Miejskim w Białymstoku, gdzie odbywają się największe imprezy sportowe i kulturalne na Podlasiu.

3form

3form zajmuje się przede wszystkim architekturą wnętrz. Oprócz tego specjalizuje się w tworzeniem znaków przestrzennych oraz oznakowań komunikacyjnych. Na swoim koncie ma dziesiątki designerskich realizacji.

Sieńko i Syn

Jeden z większych dealerów motoryzacyjnych na Podlasiu! Firma specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie samochodów marki Volkswagen i Audi.

Win2Trade

Producent systemów okiennych i drzwiowych. To rozwiązania, które zostały dopracowane w każdym calu i dostosowane do potrzeb nowoczesnych domów.

MasLove

Autorskie masła orzechowe produkowane z naturalnych i ekologicznych surowców. Bez polepszaczy, cukrów i oleju palmowego. Powstają w lokalnej orzechowni na Podlasiu.

Arhelan

Prężnie rozwijająca się sieć sklepów z Podlasia, obecna na polskim rynku od 1991 roku. Misją firmy jest dostarczanie klientom zawsze świeżych produktów, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców.

Przystań Wygonin

Luksusowe apartamenty nad jeziorem Wygonin, zlokalizowane na miejscu przecięcia Kaszub i Borów Tucholskich. To idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku wielkich miast.

Junak

Junak to producent ponadczasowych motocykli, który łączy pokolenia miłośników motoryzacji. Te jednoślady to prawdziwe perełki polskiej motoryzacji.

Archiwum projektów