Portfolio - Agencja Interaktywna WiWi

Portfolio

Sklep Drapieżnik

Sklep Drapieżnik to jedna z największych w Polsce (jeśli nie największa) internetowa inicjatywa sprzedażowa w temacie szeroko pojętego wędkarstwa. W ofercie wykonanego przez nas sklepu internetowego znaleźć można wszystkie możliwe kategorie produktowe tej dziedziny rekreacji.

Stadion Białystok

To właśnie tu na co dzień gra Jagiellonia Białystok. Mowa o Stadionie Miejskim w Białymstoku, gdzie odbywają się największe imprezy sportowe i kulturalne na Podlasiu.

Junak

Junak to producent ponadczasowych motocykli, który łączy pokolenia miłośników motoryzacji. Te jednoślady to prawdziwe perełki polskiej motoryzacji.

Sido

Istniejąca od 1991 roku znana i ceniona marka kawy. Sido oferuje bogatą paletę kaw o rozmaitych walorach smakowych oraz aromatycznych. To wybór dla prawdziwych smakoszy!

MasLove

Autorskie masła orzechowe produkowane z naturalnych i ekologicznych surowców. Bez polepszaczy, cukrów i oleju palmowego. Powstają w lokalnej orzechowni na Podlasiu.

Budmex

Budmex to lider wśród firm developerskich na rynku podlaskim od 2013 roku. Tworzy osiedla domków jednorodzinnych, a także specjalizująca się w budownictwie wielorodzinnym.

SłowoDaję

Słowodaję to agencja zajmująca się copywritingiem oraz social mediami. Marka tworzona jest przez młode, doświadczone osoby, które wspólnie pracują nad sukcesem swoich klientów w Internecie. Z usług Agencji korzystają firmy z wielu rozmaitych branż.

Przystań Wygonin

Luksusowe apartamenty nad jeziorem Wygonin, zlokalizowane na miejscu przecięcia Kaszub i Borów Tucholskich. To idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku wielkich miast.

3form

3form zajmuje się przede wszystkim architekturą wnętrz. Oprócz tego specjalizuje się w tworzeniem znaków przestrzennych oraz oznakowań komunikacyjnych. Na swoim koncie ma dziesiątki designerskich realizacji.

Arhelan

Prężnie rozwijająca się sieć sklepów z Podlasia, obecna na polskim rynku od 1991 roku. Misją firmy jest dostarczanie klientom zawsze świeżych produktów, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców.

Win2Trade

Producent systemów okiennych i drzwiowych. To rozwiązania, które zostały dopracowane w każdym calu i dostosowane do potrzeb nowoczesnych domów.

mPTech

Polska firma oferująca produkty marek, takich jak myPhone, HAMMER czy techBite. Działa zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Prężnie rozwija się od 2007 roku.

Exposé

Firma szkoleniowa specjalizująca się w branży IT. W swojej ofercie ma bogaty zasób kursów nie tylko dla początkujących. Prowadzi zarówno szkolenia stacjonarne, jak również internetowe.

Gastronet24

To lider w branży wyposażenia obiektów gastronomicznych, handlowych, magazynów, a także małych zakładów przetwórczych. Na rynku od 1989 roku! W swoim portfolio firma ma ponad 1000 realizacji.

Archiwum projektów