Realizacja projektu dla Ultradesk - Agencja Interaktywna WiWi
Ultradesk
Udostępnij
Sklep online to idealny sposób, aby zaprezentować swoją firmę w internecie oraz w łatwy sposób zwiększyć sprzedaż.

ULTRADESK to polska marka tworząca nowoczesne biurka oraz fotele gamingowe dla wymagających. W jej ofercie znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do stworzenia funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni gamingowej. Marka zrywa z przestarzałymi konwencjami i wprowadza nowe pomysły technologiczne, które potrafią zaskoczyć!

Strona, którą stworzyliśmy dla ULTRADESK, została postawiona na oprogramowaniu WordPress z bardzo rozbudowanym modułem sprzedażowym WooCommerce. To, co wyróżnia ten projekt to przede wszystkim karty produktowe, które w bardzo charakterystyczny sposób prezentują ofertę ULTRADESK. Ponadto wyposażone są one w niestandardowe funkcje, takie jak możliwość wyboru koloru produktu czy oznaczenie produktu w prawym i lewym górnym rogu dowolnym logo. Warto również dodać, że ikonki, które wskazują cechy poszczególnych produktów, to nasze autorskie projekty. Na koniec zachęcamy do zapoznania się ze stroną główną, a szczególnie z sekcją „Testy i recenzje”, ponieważ posiada ona funkcję przekierowań do filmów.

Wspominając o tym projekcie nie możemy zapomnieć o koszyku bogatym w niestandardowe rozwiązania i znacznie rozbudowaną jego wersję w porównaniu do większości sklepów z modułem sprzedażowym WooCommerce.

Typografia

Kolory

#39dedc
#db45ea
#14181a
#ffffff
#8d8d8d

Strona główna

To WooCommerce w pigułce: slidery, rozbudowane miniaturki produktowe, sekcja z oplusowaniem najważniejszych cech produktu i opinie klientów.

Wersja mobilna

Sklep dostosowuje się do wszystkich rozdzielczości i bardzo dobrze wygląda na wszystkich komórka co w dzisiejszych czasach jest największym atutem, bo strona będzie dostępna i czytelna dla każdego.

Projekt

Ultradesk

ZOBACZ ONLINE
Udostępnij
Zobacz także

Zibru

Zibru to firma oferująca alternatywne obuwie czołowych polskich oraz zagranicznych marek..

Sklep Drapieżnik

Sklep Drapieżnik to jedna z największych w Polsce (jeśli nie największa) internetowa inicjatywa sprzedażowa w temacie szeroko pojętego wędkarstwa. W ofercie wykonanego przez nas sklepu internetowego znaleźć można wszystkie możliwe kategorie produktowe tej dziedziny rekreacji.