Realizacja projektu dla Ultradesk - Agencja Interaktywna WiWi
Ultradesk
Udostępnij
Sklep online to idealny sposób, aby zaprezentować swoją firmę w internecie oraz w łatwy sposób zwiększyć sprzedaż.

ULTRADESK to polska marka tworząca nowoczesne biurka oraz fotele gamingowe dla wymagających. W jej ofercie znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do stworzenia funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni gamingowej. Marka zrywa z przestarzałymi konwencjami i wprowadza nowe pomysły technologiczne, które potrafią zaskoczyć!

Strona, którą stworzyliśmy dla ULTRADESK, została postawiona na oprogramowaniu WordPress z bardzo rozbudowanym modułem sprzedażowym WooCommerce. To, co wyróżnia ten projekt to przede wszystkim karty produktowe, które w bardzo charakterystyczny sposób prezentują ofertę ULTRADESK. Ponadto wyposażone są one w niestandardowe funkcje, takie jak możliwość wyboru koloru produktu czy oznaczenie produktu w prawym i lewym górnym rogu dowolnym logo. Warto również dodać, że ikonki, które wskazują cechy poszczególnych produktów, to nasze autorskie projekty. Na koniec zachęcamy do zapoznania się ze stroną główną, a szczególnie z sekcją „Testy i recenzje”, ponieważ posiada ona funkcję przekierowań do filmów.

Wspominając o tym projekcie nie możemy zapomnieć o koszyku bogatym w niestandardowe rozwiązania i znacznie rozbudowaną jego wersję w porównaniu do większości sklepów z modułem sprzedażowym WooCommerce.

Typografia

Kolory

#39dedc
#db45ea
#14181a
#ffffff
#8d8d8d

Strona główna

To WooCommerce w pigułce: slidery, rozbudowane miniaturki produktowe, sekcja z oplusowaniem najważniejszych cech produktu i opinie klientów.

Wersja mobilna

Sklep dostosowuje się do wszystkich rozdzielczości i bardzo dobrze wygląda na wszystkich komórka co w dzisiejszych czasach jest największym atutem, bo strona będzie dostępna i czytelna dla każdego.

Projekt

Ultradesk

ZOBACZ ONLINE
Udostępnij
Zobacz także

Zibru

Zibru to firma oferująca alternatywne obuwie czołowych polskich oraz zagranicznych marek..

Sunchillout

SunChillout to nie tylko sklep ze strojami kąpielowymi, to prawdziwa oaza dla miłośniczek letniego stylu i komfortu.