Branding - identyfikacja wizualna Twojej firmy - WiWi

Branding

Identyfikacja wizualna firmy to wszystko to, co buduje wizerunek i rozpoznawalność Twojej marki na rynku.

Skuteczna identyfikacja wizualna powinna sięgać głęboko: od logo, przez stronę internetową, kampanie reklamowe, wizytówki, papier firmowy, przybory biurowe, aż po breloczki, smycze do kluczy czy kubki. Tak przygotowane zaplecze wizerunkowe można wielokrotnie i szeroko wykorzystywać, a gadżety wręczać podczas targów, szkoleń oraz branżowych imprez.
kształt
kolor
fotografia
typografia

Logo

Centralny element profesjonalnych projektów budujących wizualny charakter marki. To ono gwarantuje Ci sukces, wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji, dba o wizerunek i zapamiętywalność oraz pomaga zdobywać nowych klientów.

Typografia

Kolory

#1f2337
#25aae1
#000000
#ffffff

Poligrafia

Atrakcyjny katalog produktowy, wizytówka, teczka, broszura czy folder reklamowy – każdy z tych elementów pozwala lepiej i głębiej zapoznać się zarówno obecnym, jak również potencjalnym klientom z Twoją ofertą. Warto zatem zadbać o spójne projekty graficzne, a także dobre opisy oraz informacje techniczne.

Gadżety firmowe

Gadżety firmowe w postaci kubków, długopisów czy pendrive’ów to świetny pomysł na zareklamowanie swojej marki. Będzie to miły upominek dla Twoich stałych klientów, a także oryginalny gadżet marketingowy na targi, konferencje czy szkolenia. To detal, który ma znaczenie!
Szukasz oryginalnych i ciekawych rozwiązań? Możemy zaprojektować dla Ciebie dowolny gadżet z logo Twojej firmy.

Stoiska targowe

Promuj się i przykuwaj uwagę klientów

Promuj swoją firmę na zewnątrz! Bierzesz udział w targach lub wydarzeniu branżowym? Postaw na oryginalne stoisko targowe. Dlaczego jest to tak ważne? Chodzi o to, by wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć uwagę konsumentów i zachęcić ich do działania. Stwórz z nami kreatywne stoisko targowe, dzięki któremu wypromujesz swoje produkty lub usługi.

Roll-up

To nowoczesny i bardzo popularny nośnik reklamowy. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i łatwo się go rozkłada, dzięki czemu można go mieć ze sobą na każdym wydarzeniu firmowym. Jakie jest jego zadanie? Przede wszystkim ma w prosty oraz czytelny sposób przedstawiać ofertę Twojej firmy. Chcesz stworzyć swój własny roll-up? Zgłoś się do nas – zaprojektujemy go od A do Z!

Responsywna strona internetowa

Coraz więcej użytkowników Internetu korzysta dziś z sieci za pomocą urządzeń mobilnych, czyli smartfonów oraz tabletów. Responsywne strony internetowe stają się więc standardem. Co to takiego? To witryny, z których w intuicyjny sposób można korzystać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak również urządzeniach mobilnych, ponieważ dopasowują się do każdego ekranu. RWD jest dzisiaj standardem i najlepszym przyjacielem użytkowników sieci. Możemy stworzyć taką stronę również Tobie!

Pomożemy, doradzimy i ubierzemy wszystko w znakomitą jakość.