CO ROBIMY

Tworzenie stron
WordPress

MAMY PONAD 700
REALIZACJI WordPress i WooCommerce

DZIAŁAMY OD 2013
ROKU

GWARANTUJEMY
RESPONSYWNOŚĆ

Zobacz przykładowe projekty WordPress/WooCommerce

Działamy
na technologii

Jesteśmy oficjalnym partnerem Google

Kliknij i sprawdź

Potrzebujesz sklepu internetowego?

Kurierzy

Platformy
sprzedażowe

Programy
do zarządzania

Funkcje

Metody płatności

Marketing

Nasze strony WordPress to nie tylko ciekawy design, ale także dodatkowe funkcjonalności !

Różne wersje językowe

Angielska, niemiecka itp. dowolna liczba języków, możesz prezentować inne treści i podstrony na każdym języku!

Katalog produktów

Chcesz pokazać swoje produkty podzielonych na kategorie, z filtrami, wyszukiwarką, ale nie chcesz tworzyć sklepu online? Mamy na to patent!

Blog

Zaprezentuj najnowsze aktualności ze swojej firmy, pisz treści poradnikowe!

Portfolio

Potrzebujesz zaprezentować swoje realizacje w przejrzystej formie, z filtrami i wyszukiwarką? Nie ma problemu.

Łatwa rekrutacja pracowników

Zakładka kariera, która pozwala na aplikowanie i zbieranie CV bezpośrednio ze strony ?

Kalendarz wydarzeń

Moduł umożliwiający zaprezentowanie najbliższych wydarzeń w firmie w postaci kalendarza z datami, z dedykowanymi podstronami.

Zespół

Dzięki temu modułowi w czytelny sposób zaprezentujesz pracowników swojej firmy!

Sieć dystrybucji

Zaprezentuj na mapie Google w postaci pinesek swoje sklepy, serwisy, punktu usługowe i inne! A to wszystko z dodatkowymi filtrami.

Mamy tego więcej!

Wyślij zapytanie – ustalimy jakich rozwiązań potrzebujesz
*Wycena jest darmowa, więc szkoda czasu na samodzielne szukanie rozwiązań 😉

Nie używamy gotowych
szablonów

Nową stronę WWW
zaprojektujemy pod Twoje
Wytyczne!

Łatwa edycja poprzez CMS

Co o nas mówią klienci?

Częste pytania
i odpowiedzi

Oczywiście. Dajemy Ci pełny dostęp do edycji oraz instrukcję. Jeśli radzisz sobie z obsługą Worda to z pewnością poradzisz sobie ze obsługą strony www 🙂
*Po stworzeniu strony możemy zająć się jej reklamą lub pozycjonowaniem w Google

To zależy jak „dużej” strony potrzebujesz. Prosta strona 2-4 tygodnie, a bardziej zaawansowany projekt ~4-8 tygodni.
*Tworzymy strony „od zera” bez gotowych szablonów, więc trwa to dłużej niż na szablonie, ale nikt inny nie będzie miał takiej strony jak Ty + Google ułatwi Ci pozycjonowanie ?

Nie musisz, jednak wtedy do projektu użyjemy treści tzw. „lorem ipsum” które później będzie można łatwo podmieć w panelu strony. Jeżeli chodzi o zdjęcia, korzystamy z stock.adobe.com i są one zapewnione w cenie projektu!

Oczywiście, sprawdź tutaj – https://wiwi.pl/sklepy-www-szyte-na-miare/

*Po stworzeniu sklepu możemy zająć się jego reklamą lub pozycjonowaniem w Google

Zdecydowanie nie, każdą stronę tworzymy „od zera”. Zaczynając od grafiki, a kończąc na kodowaniu każdego przycisku. Wszystko pod oczekiwania klientów. Dzięki temu strona jest szybsza, lżejsza i pozycjonowanie przynosi lepsze efekty.

Proces jest bardzo prosty
1. Podpisujemy gwarancję stworzenia strony www
2. Zbieramy wytyczne/materiały
3. Projektujemy design strony głównej + jednej podstrony.
4. Czekamy na Twoje uwagi lub akceptację.
5. Projektujemy design pozostałych podstron.
6. Czekamy na Twoje uwagi lub akceptację.
7. Rozpoczynamy proces kodowania.
8. Otrzymujesz stronę do testów wraz z dostępem do panelu CMS.
9. Oddajemy gotową stronę i poradnik do jej obsługi
Masz ogromny wpływ na finalny wygląd Twojej strony!

Potrzebujesz wyceny strony WordPress?
Nie czekaj!

Wypełnij formularz

  Masz pytania?

  Zadzwoń

  Obejrzyj naszą animację i dowiedz się dlaczego warto mieć stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych na cms WordPress

  Tworzenie stron WordPress cennik, strony WordPress cennik

  Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę, na pewno poprzez frazy tworzenie stron WordPress cennik, strony WordPress lub ich inne odmiany. Nic dziwnego, ponieważ WordPress to najpopularniejszy CMS do stron internetowych na świecie. Jest on prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, naszą stronę możemy modyfikować jak chociażby treści w programie Word.

  Tworzenie stron na WordPresie, jest bardzo popularne wśród firm interaktywnych

  ponieważ WordPress jest napisany czystym kodem i programiści nie mają większych problemów z jego obsługą, stąd też jego popularność. Jednak wracając do pytania, ile kosztuje strona na WordPresie, musimy wyszczególnić kilka kluczowych czynników:

  Dla kogo ma być stworzona strona internetowa

  Jest to zasadnicza kwestia, jeżeli chodzi o cenę strony internetowej na CMS WordPress. Jeżeli strona ta ma być przeznaczona dla małej firmy, jednoosobowej np. hydraulika, na pewno nie będzie ona rozbudowana i zakładki które będzie posiadać to np. O nas, Oferta, Kontakt. Jeżeli jednak strona ma być przeznaczona dla 200 osobowej firmy, gdzie samych działów jest 15, a usług drugie tyle, mówimy tu od razu o serwisie z wieloma zakładkami i dodatkowo poziomami zagnieżdżenia. Porównując więc te dwa przypadki, od razu widzimy, że przy drugiej stronie, programista a nawet zespół programistów, musi poświęcić o wiele więcej czasu, niż dla małej strony wizytówkowej co jednocześnie wpływa na cenę.

  Jakie są wymagania co do grafiki strony internetowej

  Kolejną kwestią jest grafika strony postawionej na WordPress, wiele firm oferuje projektowanie stron internetowych, ale na kupionych szablonach w zagranicznych serwisach jak Template Monster, gdzie za 30 dolarów, możemy kupić szablon dla przytoczonego wyżej hydraulika. Jest to bardzo zła praktyka, ale także spowodowana podejściem klienta, czyli interesuje mnie strona, ale najlepiej za 300zł…więc firma ją tworząca, nie wyda więcej niż 30 dolarów, bo musi na niej zarobić. Dlatego jeżeli projekt graficzny ma być autorski, niespotykany nigdzie indziej, cena strony rośnie.

  Funkcjonalności i dodatkowe moduły

  Są to rzeczy które potrafią zwiększyć cenę strony internetowej na CMS WordPress nawet kilkukrotnie. Mówimy tu o sytuacjach, kiedy przykładowo salon fryzjerski oprócz strony wizytówkowej z podstronami O nas, Oferta, Galeria, Kontakt chciałby umieścić zakładkę Umów wizytę, w której klienci mogliby umawiać się na konkretny dzień i godzinę, a w panelu administratora pojawiały się nowo umówione wizyty. Oprócz tego, administrator mógłby zaznaczać w panelu dni i godziny, gdzie umówienie wizyty jest niemożliwe. Taka funkcjonalność zwiększa cenę takiej strony nawet dwukrotnie, ponieważ wymaga napisania przez programistę dodatkowego modułu.

  Doświadczenie firmy programistycznej i jej portfolio

  Tak jak to się często mówi „płaci się za markę”, to samo można powiedzieć o firmie wykonującej stronę internetową. Jeżeli liczymy, że nasza strona internetowa na CMS WordPress spowoduje, że klienci chętnie będą ją przeglądać, chętnie będą na nią wracać i korzystać z usług firmy skorzystajmy z usług firmy która ma w swoim portfolio ciekawe projekty, niepowtarzalne, pokazujące styl danej firmy, będzie wiązało się to z większą ceną, ale mamy za to pewność, że strona będzie profesjonalna, będzie takim Versace wśród konkurencji.

   

  Często firmy szukające wykonawcy swojej strony internetowej zapominają o tym, że stronę internetową nie tworzymy na rok tylko na najbliższe 3-4 lata, więc kwota jaką wydamy w skali tylu miesięcy wydaje się być bardzo mała. Decydując się na stronę za 300zł z Allegro, możemy być pewni że będzie robiona na kupionym szablonie, będzie z nią masa problemów, a za kilka miesięcy i tak będziemy zmuszeni szukać wykonawcy gdzie indziej.

  Reasumując, szukając w wyszukiwarce Google frazy WordPress cennik zastanawiają się Państwo ile taka strona może kosztować?

  W naszej firmie koszt wykonania strony internetowej, wizytówkowej dla małej firmy, zaczyna się od 1999 złotych netto. W tej cenie otrzymają Państwo:

  Indywidualny projekt graficzny (przekazanie praw autorskich)

  Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

  Łatwa rozbudowa strony

  Galeria zdjęć

  Domena i serwer na rok gratis

  Mapa dojazdowa do firmy

  Statystyki Google Analytics

  Narzędzie do optymalizacji SEO

  Kopia zapasowa

  Formularz kontaktowy

  Funkcjonalności dodatkowo płatne:

  • sklep internetowy
  • dodatkowe języki
  • zaawansowana kopia zapasowa strony
  • moduł ofert specjalnych
  • księga gości
  • newsletter
  • moduł video
  • zaawansowana mapa Google
  • moduł pobierania plików ze strony
  • system rezerwacji
  • zaawansowana wyszukiwarka na stronie
  • moduł ankiety
  • komentarze na stronie
  • blog/aktualności
  • integracja z Facebook/Instagram
  • moduł udostępniania treści do social media
  • hasła dla okreslonych podstron, certyfikat SSL
  • oraz wiele innych!

  projektowanie stron, tworzenie stron internetowych , strony mobilne , strony responsywne , strony rwd , strony na komórki , projektowanie sklepów internetowych , tworzenie sklepów internetowych , strony internetowe , strony www , responsywne , mobilne , tworzenie stron wordpress, tworzenie stron wordpress cennik, tworzenie stron na CMS wordpress, tworzenie stron na wordpress, wordpress cennik, strony wordpress cennik, tworzenie strony wordpress, wordpress tworzenie strony

  Spis treści (kliknij aby szybko przejść)

  Strona na WordPress – co to jest?

  System zarządzania treścią należy dobrać z głową. Jednym z najlepszych przykładów jest oczywiście WordPress. Ten CMS jest wybierany zarówno przez właścicieli stron internetowych, przedstawicieli firm, jak i osoby prowadzące bloga. Jak widać warto docenić jego uniwersalność oraz wydajność. Popularność stron na WordPress bierze się stąd, iż klienci mają do dyspozycji motywy dedykowane lub premium. Każdy jest w stanie stworzyć taką stronę na jakiej mu zależy. Może to być również rozbudowany sklep internetowy.

  WordPress jest banalnie łatwy w obsłudze i cały czas aktualizowany. Dzięki temu CMS rozwija się i zdobywa coraz to większą grupę zwolenników. Stworzoną stronę na WordPressie można dowolnie rozbudowywać i dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Strona na WordPress wyróżnia się czytelnym kodem, atrakcyjnymi cenami oraz możliwością skorzystania z wielu ciekawych wtyczek.

  WordPress to jeden z najbardziej znanych systemów zarządzania treścią. Jest prosty i wygodny w obsłudze, a dodatkowo umożliwia skorzystanie z wielu rozbudowanych funkcji. Sporym ułatwieniem może być wypróbowanie edytora „Drag & Drop”, dzięki któremu edytowanie strony internetowej w WordPress nie należy do skomplikowanych przedsięwzięć. Poradzą sobie z tym nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z CMS-em.

  Tworzenie stron WordPress – od czego zacząć?

  Decydując się na tworzenie stron WordPress w pierwszej kolejności należy zadbać o:

  – Określenie typu strony WordPress oraz jej charakteru – do wyboru są m.in. najprostsze wizytówki, na których internauci znajdą podstawowe informacje o firmie. Oczywiście równie dobrze klient może wybrać rozbudowane strony WordPress, które będą zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi i będzie można je łatwo pozycjonować,

  – Określenie odbiorcy tworzonej strony na WordPress – małe firmy będą mieć stosunkowo niewielkie oczekiwania, lecz większe przedsiębiorstwa będą wymagać rozbudowanej struktury, autorskiego projektu graficznego oraz licznych wtyczek i funkcji,

  – Wybór odpowiednich modułów do strony WordPress – za motywy premium trzeba zapłacić większe pieniądze, lecz do dyspozycji ma się m.in. nieograniczone wsparcie techniczne. Wdrożenie dodatkowych modułów ma oczywiście wpływ na ostateczną cenę za tworzenie stron internetowych WordPress. Nie każdy jednak tego potrzebuje, więc warto porozmawiać na ten temat z wynajętymi profesjonalistami i podjąć w tym zakresie finalną decyzję.

  Jedną z najważniejszych kwestii dla każdego klienta jest to, aby za tworzenie stron WordPress lub sklepów internetowych zabrał się doświadczony programista. Lepiej nieco więcej zainwestować i mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane tak jak należy, niż później ma się żałować swojej decyzji.

  Strony WordPress – możliwości platformy

  System WordPress pozwala na skorzystanie z wielu różnych rozwiązań. Dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się profesjonalne strony www dla poważnych przedsiębiorstw. Taka strona na WordPress ma przyciągać uwagę internautów, m.in. na poziomie grafiki i rozbudowanej funkcjonalności. To ciekawy sposób na zbudowanie korzystnej relacji z klientem. Strony WordPress z tej kategorii są dobrze widoczne w wyszukiwarce Google i internauci nie mają żadnych problemów z ich odnalezieniem.

  Poza profesjonalnymi stronami można sobie jeszcze pozwolić na:

  Blog WordPress

  Blogi na wordpressie służą do umieszczania różnorodnych wpisów, tak aby zadbać o bezpośrednią komunikację z odbiorcą,

  Strona wizytówka WordPress WordPress

  Charakterystyczną cechą strony wizytówki na wordpresss jest ich prostota oraz przejrzystość. Zawierają w sobie podstawowe informacje na temat działalności firmy,

  Strona internetowa WordPress w wersji premium

  Strony na wordpress w wersji premium – wykorzystuje się w nich innowacyjne grafiki oraz rozbudowane rozwiązania UX. To strony z wieloma udogodnieniami, dzięki którym pozycjonowanie przebiega ekspresowo i niezawodnie. Witryna jest także dobrze zabezpieczona,

  Sklep WordPress – WooCommerce

  Sklep wordpress oparty na wtyczce WooCommerce to popularna opcja dla osób, które chcą połączyć działanie strony internetowej ze sklepem, w którym oferuje się różnorodne produkty firmowe. To ogromna szansa na przyciągnięcie zdecydowanie większej grupy odbiorców. Wtyczka WooCommerce umożliwia swobodne zarządzanie stroną, sklepem i blogiem w jednym miejscu. Wszelkie działania są realizowane w panelu zarządzania.

  Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak przeanalizować powyższe możliwości i wybrać spośród nich tą najkorzystniejszą. Każda z propozycji ma swoje plusy i jest w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagających inwestorów.

  Strona WordPress cena – ile kosztuje?

  Nie da się ukryć, że cena za stworzenie strony internetowej WordPress jest uzależniona od kilku ważnych czynników. Wpływ na cenę WordPresa ma m.in. jej przeznaczenie, osoba tworząca witrynę, wybrany projekt, czas wykonania czy też wdrożone funkcje. Im bardziej rozbudowane i czasochłonne działania, tym więcej pieniędzy zostanie pochłoniętych z przygotowanego wcześniej budżetu.

  Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby stworzyć proste strony www WordPress, które mogą kosztować około 1000 złotych. Zdecydowanie częściej klienci decydują się jednak na tworzenie stron internetowych połączonych ze sklepami internetowymi. Za taką stronę i sklep na WordPress należy zapłacić co od kilku do kilkadziesięciu tysięcy złotych w zależnosci od zaawansowania. Warto dobrze rozeznać się w temacie, aby wiedzieć na jaki koszt się przygotować. W ten sposób klienci unikną przykrych niespodzianek przy otrzymaniu ceny za WordPressa.

  WordPress cennik – od czego zależy?

  Cennik tworzenia stron WordPress jest bardzo zróżnicowany. Zagadnienie to jest jednak bardzo interesujące, ponieważ wielu klientów zastanawia się od dłuższego czasu na tym, ile pieniędzy będą musieli przeznaczyć na stworzenie wymarzonej witryny internetowej. Warto się nad tym nieco pochylić, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. System WordPress jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych CMS-ów, a to z tego względu, że gwarantuje funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Nie trzeba posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy, aby móc sobie pozwolić na stworzenie strony lub sklepu online.

  Posiadanie strony internetowej stworzonej w WordPress niesie za sobą wiele zalet. Na początku warto zastanowić się nad tym ile ksoztuje i jaka jest cena za wdrożenie strony WordPress w życie. Oczywiście cena jest zależna od tego, czy strona będzie rozbudowana, czy też będzie to jakaś podstawowa wersja WordPressa. Duże znaczenie ma również typ tworzonej strony internetowej.

  Za niektóre strony internetowe na WordPressie zapłaci się 1000 złotych, a inne mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przeanalizowanie takiego przedsięwzięcia pod kątem finansowym jest podstawą sukcesu. Jeśli ktoś to zlekceważy może mieć pewność, że na pewnym etapie projektowania po prostu zabraknie mu pieniędzy.

  Strony WordPress cennik

  Cennik stron internetowych w systemie WordPress jest uzależniony od wielu różnych parametrów. Najmniej pieniędzy przeznaczy się na witryny podstawowe, które nie są połączone ze sklepem i nie wymagają większego zaangażowania w proces twórczy. Więcej środków trzeba wydać na strony ze sklepem internetowym, która nie tylko dostarczy internautom niezbędnych informacji na temat funkcjonowania firmy, ale też umożliwi nabycie konkretnych towarów. Oto kilka istotnych elementów, które mają największy wpływ na ostateczną cenę za stworzenie strony w WordPress:

  Czas wykonania strony na WordPress – im pilniejsza strona do stworzenia, tym więcej pieniędzy trzeba na niego przeznaczyć. Zazwyczaj strona powstaje od kilku dni do kilku tygodni (do 30 dni),

  Rodzaj zaawansowania WordPressa – może to być prosta lub rozbudowana strona www, ale też witryna połączona ze sklepem internetowym, na którym będzie się sprzedawało rozmaite produkty,

  Ilość wdrożonych funkcji i modyfikacji WordPressa – duża ilość nowoczesnych funkcji sprawi, że projekt będzie droższy, ale strona stanie się wydajniejsza,

  Wykorzystana grafika do stworzenia strony WordPress – do wyboru ma się m.in. autorskie projekty, które nie muszą należeć do najtańszych,

  Kto odpowiada za tworzenie stron WordPress? – jeśli zajmuje się tym profesjonalista trzeba liczyć się z tym, że pochłonie to z budżetu więcej pieniędzy. Zalecane jest jednak to, aby takie działania były realizowane przez doświadczonych fachowców z branży.

  Jak widać wyraźnie ostatecznego ceny za WordPressa nie da się określić w jednoznaczny sposób. Wielu użytkowników podkreśla jednak, że tworzenie stron www w systemie WordPress jest bardzo opłacalnym przedsięwzięciem.

  WordPress koszt w zależności od motywu

  Tworzenie stron WordPress nie jest trudne, jednak ostateczny koszt takiego przedsięwzięcia jest uzależniony m.in. od typu i poziomu rozbudowania strony. Niektóre z nich można stworzyć już za kilkaset złotych, a inne kosztują nawet powyżej 100 tysięcy złotych. Kluczowe jest określenie swoich indywidualnych potrzeb. Stronę WordPress można wykorzystać jako skutecznie działające narzędzie marketingowe. Najpierw trzeba się jednak zastanowić nad wyborem odpowiedniego motywu do WordPressa. Do dyspozycji ma się dwie opcje:

  Motyw dedykowany WordPress to możliwość stworzenia dowolnie wybranej witryny internetowej. Programiści posługują się wskazówkami uzyskanymi od klientów i na ich podstawie tworzą stronę www. Strona może być swobodnie aktualizowana i modyfikowana (np. przy pomocy treści i obrazów),

  Motyw premium WordPress to możliwość wybrania gotowego designu, który może być z powodzeniem dobrany do idei danej marki oraz charakteru firmy. Związany z rozwiniętymi funkcjonalnościami. Ta opcja jest bardziej wydajna, lecz trzeba zainstalować nieco więcej wtyczek. Bez problemów korzysta się ze wsparcia technicznego.

  Jak widać przy sprawdzaniu kosztu WordPressa warto sobie porównać dwie powyższe możliwości i na podstawie zebranych informacji oraz własnych potrzeb wybrać tą atrakcyjniejszą.

  Strona na wordpress cena – jak to wygląda w praktyce?

  Nie mamy jasno ustalonej ceny za stworzenie strony w WordPressie. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Prowadzimy z Tobą rozmowę i słuchamy Twoich wskazówek, tak aby dowiedzieć się jaka konkretnie strona na WordPress Cię interesuje. To właśnie w ten sposób dochodzi do ostatecznej wyceny za realizowane przez nas usługi.

  Niektórzy inwestorzy myślą, że wycenę uzyskają już na samym początku. Nie jest to możliwe, ponieważ współczesne strony internetowe są bardzo zróżnicowane. Nie mamy żadnych ograniczeń i jesteśmy elastyczni, dlatego w zakresie finansowym zdołamy się porozumieć z najbardziej wymagającymi osobami.

  Przed ustaleniem ostatecznej ceny za stronę na WordPressie ustalamy kompleksową strategię działania. Wszelkie informacje są przekazywane klientom na bieżąco, tak aby w razie potrzeby mogli zainterweniować. Określamy z jakich technologii będziemy korzystać i przedstawiamy graficzną wizualizację tworzonej strony internetowej. Oczywiście nieco więcej pieniędzy trzeba będzie zapłacić za strony wordpress typu premium, na których znajdą się dodatkowe wtyczki i funkcje.

  Dlaczego tworzenie stron internetowych WordPress to dobry pomysł?

  Za tworzenie stron internetowych WordPress zabiera się coraz większe grono osób. Ma to oczywiście swoje plusy, ponieważ opisywany CMS jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Nic dziwnego, że cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. System WordPress jest wybierany przez osoby w każdym wieku. Oprogramowanie zyskało dużą popularność nie tylko na polskim rynku, ale w wielu różnych zakątkach Europy i świata. W przypadku stron zbudowanych na systemach zarządzania treścią (CMS) WordPress jest absolutnym numerem jeden. Około 60 procent witryn zbudowanych na CMS-ach wykorzystuje system WordPress. W związku z tym warto zapoznać się z jego podstawowymi zaletami.

  Zainteresowani mają do wyboru wiele różnych wtyczek i grafik. Wystarczy prześledzić swoje potrzeby i preferencje, a na podstawie zebranych danych stworzy się kompletną stroną www. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby strona internetowa WordPress była w pewnym momencie rozbudowana i wdrożono do niej nowe funkcje. Wszystko zależy od inwestorów. W razie potrzeby można sięgnąć po profesjonalne wsparcie techniczne.

  Chcąc tworzyć strony internetowe za pośrednictwem systemu WordPress nie trzeba przechodzić żadnych specjalistycznych szkoleń. Strona WordPress jest wyświetlana na urządzeniach mobilnych i można ją pozycjonować, tak aby była łatwa do wyszukania w Internecie. Dodatkowo można ją połączyć z wieloma przydatnymi narzędziami, m.in. Google Analytics. Dostęp do panelu administracyjnego WordPressa jest bardzo swobodny (różne języki), a cały system jest darmowy i stale aktualizowany. To wyróżnia strony WordPress na tle konkurencji.

  Strony internetowe WordPress ładują się w ekspresowym tempie, a użytkownicy mają możliwość tworzenia kopii zapasowych, aby zadbać o podwyższony poziom bezpieczeństwa. Wszystkie te czynniki sprawiają, że opisywany CMS jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią w różnych zakątkach świata i raczej szybko nie powinno się to zmienić. Tworzenie stron na WordPress gwarantuje bardzo przyjazne ceny oraz szereg ciekawych funkcji. Dzięki temu tworzenie wszelkich stron i sklepów internetowych zakończy się wielkim sukcesem.

  Opisywany CMS to jeden z najlepszych wyborów w przypadku chęci poprawienia dotychczasowych relacji z partnerami biznesowymi i klientami. Strona WordPress okaże się strzałem w dziesiątkę w momencie, gdy inwestorzy zechcą stworzyć firmową wizytówkę, profesjonalną stronę www ze sklepem internetowym czy też zwykłego bloga.

  Jeśli chcesz mieć pewność, że strona będzie regularnie aktualizowana, a jej prowadzenie stanie się intuicyjne nie pozostaje nic innego, jak zainwestować w tworzenie stron w WordPressie. Z prowadzeniem witryny poradzą sobie nawet najmniej doświadczeni użytkownicy. W razie czego służymy wsparciem technicznym.

  Na stworzenie strony www przy pomocy WordPressa mogą się zdecydować nie tylko programiści oraz graficy komputerowi, ale też biznesmeni i osoby marzące o rozpoczęciu działalności internetowej. Oprogramowanie jest dostępne dla każdego.

  WordPress tworzenie strony a SEO

  Nie da się ukryć, że strony internetowe WordPress są bardzo wygodne w optymalizacji pod kątem SEO. Dzięki temu masz pewność, że strona internetowa WordPress znajdzie się na wysokim miejscu w wyszukiwarce Google i jej odnalezienie zajmie internautom zaledwie kilka sekund. Ważne jest m.in. dobranie słów kluczowych i optymalne nasycenie strony merytoryczną treścią.

  Na WordPressie możesz skorzystać ze specjalnych wtyczek SEO, które umożliwią Ci przeprowadzenie profesjonalnej optymalizacji witryny internetowej. Tym samym zyskasz sporą przewagę nad konkurentami, a Twoja firma pozyska nowych klientów. Strony stworzone na WordPressie radzą sobie w wyszukiwarce Google zdecydowanie lepiej, niż witryny bazujące na innych rozwiązaniach.

  Strona internetowa WordPress a media społeczonościowe

  Strona stworzona na WordPressie bez problemów „współpracuje” z różnymi mediami społecznościowymi. Jeśli masz taką ochotę możesz na niej umieścić filmy pochodzące z YouTube czy też popularne Tweety z Twittera i zdjęcia z Instagrama. Wszystko to jest banalnie proste, ponieważ wystarczy, że umieścisz w edytorze odpowiedni adres URL. Jak widzisz WordPress służy nie tylko do pisania tekstów. To działania zakrojone na bardzo szeroką skalę.

  WordPress strona a integracje z systemami zewnętrznymi

  Strona internetowa stworzona na WordPressie może być bez problemów połączona z rozmaitymi systemami zewnętrznymi. Mogą to być:
  – portale społecznościowe,
  – bramki płatności w wersji online,
  – obsługa księgowości,
  – serwis Ceneo,
  – serwis Allegro.

  Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że integracja z niektórymi systemami zewnętrznymi odbędzie się w ekspresowym tempie, dzięki gotowym wtyczkom. Warto to sprawdzić i dopasować konkretne możliwości do własnych potrzeb.

  Popularność i stały rozwój systemu WordPress

  Z uwagi na dużą popularność użytkownicy oprogramowania WordPress mogą mieć pewność, że system będzie stale rozwijany. Oznacza to, że właściciele stron internetowych będą mogli korzystać z nowych wtyczek, funkcjonalności oraz motywów. To duże udogodnienie dla osób, które mają spore wymagania i stawiają na ciągły rozwój.

  Powszechność systemu WordPress jest dowodem na to, że oprogramowanie jest niezawodne, sprawdzone i cenione przez zdecydowaną większość użytkowników. Do największych atutów można zaliczyć m.in. intuicyjną obsługę oraz łatwość skonfigurowania tworzonej strony do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Strona w WordPress a bezpieczeństwo

  Nie da się ukryć, że system WordPress to oprogramowanie charakteryzujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Strony internetowe są odporne na ataki hakerów, a do tego można na nich tworzyć kopie zapasowe. To olbrzymia troska o swój biznes online, więc jeśli ktoś chciałby rozpocząć taką przygodę powinien to zrobić właśnie na WordPressie.

  Co prawda obsługa strony na WordPressie nie wymaga większych umiejętności, lecz jej stworzenie i skonfigurowanie warto zlecić profesjonalistom.

  Wszystkie powyższe zalety wskazują na to, że strony w WordPress mogą okazać się absolutnym hitem. Oprogramowanie jest wykorzystywane zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i małe oraz poważne firmy. To właśnie świadczy o tym, że system cały czas się rozwija i jest regularnie udoskonalany. To uniwersalna platforma, która spełni oczekiwania biznesmenów, początkujących przedsiębiorców, sprzedawców online i blogerów. Choćby z tego względu warto ją przetestować.

  Strony w WordPress są responsywne

  Jednym z najważniejszych atutów stron w wordpress jest to, że utworzone na nim witryny są bardzo czytelne dla dobrze znanych urządzeń mobilnych. Nie ma żadnych trudności z tym, aby stworzoną stronę wyświetlić na tablecie czy też telefonie komórkowym. Można ją przeglądać w dowolnie wybranym momencie, nawet na drugim końcu świata.

  Społeczność internetowa bardzo ceni sobie komfortowe przeglądanie stron www. Nic dziwnego, że popularność WordPressa na terenie Polski jest tak duża. Dodatkowo na utworzonych witrynach można instalować atrakcyjne wtyczki i motywy (zarówno darmowe, jak i płatne).

  WordPress strony mobilne cennik

  WordPress strony mobilne cennik zależy od kilku istotnych czynników, stąd też każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Cennik wordpress strony mobilnej można porównać do zakupu mieszkania, gdzie na ostateczną cenę wpływa m.in. jego metraż, lokalizacja czy piętro, na którym się znajduje. W przypadku ceny za stworzenie mobilnej strony na wordpressie kierujemy się przede wszystkim tym, jak duży jest to projekt i ile czasu oraz pracy nasi specjaliści będą musieli poświęcić na jego realizację. Tak więc projektowanie podstawowej strony mobilnej niewielkich rozmiarów będzie kosztowało znacznie mniej niż realizacja bardzo wymagającego, dużego projektu.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kształtują się ceny stron mobilnych na wordpress, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszej firmy interaktywnej.

  Dodatki w różnych wersjach językowych i rozbudowana społeczność

  Początkujący użytkownicy WordPressa w pewnym momencie mogą natrafić na pewne problemy związane z tworzeniem lub modyfikowaniem utworzonych stron. Nie trzeba się tym przejmować, ponieważ społeczność WordPressa jest bardzo rozbudowana i zlokalizowana praktycznie na każdym kontynencie. Wsparcie techniczne uzyska się w ekspresowym tempie, co pozwoli na wyeliminowanie wszelkich błędów i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań oraz aktualizacji. Organizowane są też różnorodne obozy.

  Dodatki na WordPressie są dostępne w kilku różnych wersjach językowych (np. polskiej i angielskiej). Nikt nie będzie poszkodowany. Zaletą jest też to, że cała społeczność pracuje nad zabezpieczeniem CMS-a przed zewnętrznymi atakami.

  Strona na wordpressie popularna wśród amatorów, specjalistów i firm

  WordPress to system dedykowany nie tylko dla specjalistów i firm, ale też dla totalnych amatorów. Osoby początkujące wybierają go, ponieważ:
  – jest łatwy w obsłudze,
  – pozwala na szybkie tworzenie i modyfikowanie treści,
  – jest bezpieczny.

  Profesjonaliści i firmy cenią sobie WordPressa ze względu na kwestie finansowe. Jeśli ktoś nie ma czasu, aby stronę stworzyć samodzielnie zawsze może to zlecić firmie interaktywnej. Jej wykwalifikowani pracownicy zajmą się też pozycjonowaniem stron i optymalizacją SEO. Wystarczy porównać między sobą dostępne oferty i wybrać najciekawszą.

  WordPress opinie

  Biorąc pod lupę opinie pochodzące od użytkowników WordPressa warto mieć świadomość tego, że jest to niezwykle cenione oprogramowanie. Korzystają z niego osoby bez znajomości języka programowania oraz zaawansowani programiści. Stronę można stworzyć samodzielnie lub też zlecić takie zadanie renomowanej agencji wordpress.

  Wśród pochlebnych opinii o wordpress przewijają się słowa o intuicyjności obsługi, swobodnym pozycjonowaniu witryn czy też możliwości połączenia strony z różnymi dostawcami (np. firmami kurierskimi, serwisami społecznościowymi i bramkami płatności online). Wystarczy przetestować omawiany CMS i na tej podstawie wyrobić sobie na jego temat osobistą opinię. Co istotniejsze jest dostępny za darmo.

  Najpierw system był traktowany jako oprogramowanie służące do tworzenia blogów. Następnie zaczęto na nim tworzyć podstawowe wizytówki firm, fora czy też różne portale. Dzięki temu zaczął się rozwijać i odpowiadać na rosnące oczekiwania użytkowników. Obecnie nie ma żadnych przeszkód, aby na WordPressie stworzyć kompleksową stronę firmową wraz ze sklepem online.

  Projektowanie stron wordpress

  Kluczową wiadomością dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem stron WordPress jest to, że w ten sposób zyskuje się możliwość kompleksowego projektowania stron zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Stworzona strona w WordPress jest pozbawiona wad i szybko zyskuje dużą popularność. Ważną rolę w całym procesie odgrywa czytelny kod, którym napisano skrypt.

  Na samym początku WordPress miał służyć wyłącznie blogerom, jednak z czasem podjęto decyzję o rozwinięciu dotychczasowej działalności. Skrypt zaczął być rozbudowywany, tak aby zainteresowani mieli dostęp do nowoczesnych funkcji. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swoją wymarzoną stronę www lub też sklep internetowy. To ogromna szansa na zbudowanie internetowego biznesu i zarabianie sporych pieniędzy.

  Napisany skrypt charakteryzuje, że strona WordPress ma przyjemną strukturą linków, a niezaprzeczalną zaletą systemu WordPress jest to, że w dowolnym momencie można sięgnąć po interesujące użytkowników wtyczki. Wiele z nich można wypróbować zupełnie za darmo, nie trzeba w to inwestować zgromadzonych wcześniej pieniędzy. System działa na otwartej licencji (jest to zbliżone do oprogramowania typu Open Source). Na szczególne wyróżnienie zasługuje to, że jest stale aktualizowany.

  Jaka powinna być strona internetowa?

  Wiele osób, przed zleceniem zastanawia się tak naprawdę jaka powinna być strona internetowa? Poza tym, iż strona www powinna być stworzona przez osobę z należytym przeszkoleniem i szeroką wiedzą, np. w zakresie programowania i grafiki, trzeba zwrócić uwagę na kilka innych szczegółów. Dobrze wykonana strona www charakteryzuje się wysokim poziomem użyteczności. Chodzi o przyjazną nawigację i jej zaprojektowanie zgodnie z nowoczesnymi trendami UX. Internauci muszą mieć łatwy dostęp do wszelkich informacji.

  Dużym zainteresowaniem cieszą się strony www responsywne, a więc treść dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza użytkowników. Sprawdza się to m.in. na popularnych ostatnimi czasy urządzeniach mobilnych. Dodatkowo wypada zadbać o atrakcyjną szatę graficzną, tak aby strona internetowa wyróżniała się na tle konkurencji i zdobyła uznanie w oczach najbardziej wymagających odbiorców.

  Jeśli strona www ma być ceniona i lubiana nie należy zapominać o jej regularnym aktualizowaniu. Warto postawić w tym przypadku na wygodne rozwiązania, a więc witryny zbudowane na sprawdzonym CMS-ie (np. WordPress). Dzięki temu nie będzie żadnych problemów z aktualizowaniem:

  – treści,

  – zdjęć,

  – formularzy,

  – wpisów,

  – dokumentów,

  – danych kontaktowych.

  Kluczowym aspektem jest również pozycjonowanie tworzonej strony internetowej, tak aby była dobrze widoczna w wyszukiwarce Google. To najkrótsza droga do znalezienia nowych klientów dla własnej firmy. Oprócz tego witryna powinna być zintegrowana z zewnętrznymi systemami (np. portalami społecznościowymi, firmami kurierskimi i płatnościami online).

  Stworzenie strony www – gdzie zamówić?

  Na stworzenie strony internetowej często decydują się właściciele mniejszych, średnich oraz większych firm. To jeden z najlepszych sposobów na dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych odbiorców i wypromowanie marki w Internecie. Stworzona strona www jest swego rodzaju wizytówką, dlatego musi być stworzona profesjonalnie, kompleksowo i bardzo starannie. Nie powinny się tym zajmować osoby bez odpowiedniego doświadczenia. Warto zlecić tego typu zadanie wykwalifikowanym specjalistom.

  Tworzenie rozbudowanych i w pełni profesjonalnych stron www może pochłonąć z przygotowanego budżetu dość pokaźne pieniądze. Duże znaczenie ma oczywiście to, kto konkretnie zajmie się realizacją takiego projektu oraz jaką stronę chce się uzyskać (najdroższe będą witryny typu premium połączone ze sklepami internetowymi i blogami).
  W pierwszej kolejności należy poszukać wykwalifikowanego projektanta stron www, który może się pochwalić bogatym portfolio. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić go o referencje lub też ukazanie poprzednich projektów (choćby w niewielkiej części). To właśnie w ten sposób można ocenić jego umiejętności.

  Jeśli tworzeniem stron internetowych zajmie się profesjonalny zespół projektantów można mieć pewność, że zaplanowane prace zostaną znacznie usprawnione. Lepiej zainwestować w to nieco więcej pieniędzy i mieć pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane poprawnie i bez żadnych zaniedbań. Nie zawsze indywidualnie pracujący projektant okaże się strzałem w dziesiątkę. Czasami korzystniejszym wyborem będzie firma interaktywna.

  Strony na wordpress w WiWi – Dlaczego warto postawić na naszą ofertę?

  Zdecydowanie się na naszą ofertę sprawi, że zaoszczędzisz sporo czasu i energii. Nie musisz osobiście angażować się we wszelkie procesy twórcze. Zajmiemy się też optymalizacją strony www. Podpowiadamy Ci, które z dostępnych rozwiązań mogą okazać się prawdziwym hitem, a z których powinieneś zrezygnować. Oczywiście nie lekceważymy Twoich wskazówek i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skonfigurujemy dla Ciebie tworzoną stronę internetową w taki sposób, aby w krótkim czasie zyskała społeczną aprobatę. Nie będziesz mieć problemów z jej swobodnym prowadzeniem.

  Zastanawiasz się pewnie, czym górujemy nad konkurencją? Jesteśmy rzetelni, profesjonalni i pomocni. Rozwiążemy wszystkie możliwe problemy i zadbamy o to, aby strona internetowa nie miała żadnych mankamentów. Pomogliśmy już wielu firmom i klientom prywatnym. Dzięki temu wiemy jakie działania mamy podejmować i jak osiągnąć pożądany sukces.

  Wdrażanie kolejnych rozwiązań technologicznych nie odbywa się z automatu. Najpierw skonsultujemy to z Tobą i poczekamy na Twoją opinię, tak aby w trakcie naszej współpracy nie dochodziło do żadnych nieporozumień. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą tworzenia stron www na WordPressie, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  Co możemy Ci zaoferować tworząc stronę www WordPress?

  Doskonale wiemy, że nie wszyscy muszą umieć tworzyć strony internetowe. Działając na WordPressie zwiększasz swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w sieci. Warto zaufać prawdziwym specjalistom, którzy mają w tym zakresie niezbędne doświadczenie. Jesteśmy w stanie zaoferować bezproblemowe założenie bloga, wizytówki firmowej, sklepu online lub witryny premium. W ekspresowym tempie zainstalujemy na stronie najważniejsze wtyczki, tak aby zwiększyć jej funkcjonalność i wydajność. Jednocześnie strona będzie odpowiednio zabezpieczona.

  W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać autorskie motywy, które możesz z powodzeniem wdrożyć na swojej stronie www. Zadbamy o to, aby strona była przyjazna dla każdego użytkownika i z chęcią się do niej powracało.

  Nie musisz martwić się o to, czy witryna będzie responsywna. Internauci wyświetlą ją na dowolnie wybranym urządzeniu, np. na laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym.

  Przygotowana przez nas strona szybko zyska sporą popularność i będzie pozytywnie odbierana przez internetową społeczność. Gwarantujemy Ci wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Dodatkowym atutem jest to, że strona zachwyci swoim atrakcyjnym designem i pomoże Ci generować zyski. Ruch na niej znacząco się zwiększy.

  Nasze Biura

  Wrocław

  Ul. Księcia Witolda 49
  Lok. 15

  Racibórz

  ul. Długa 6
  Lok. 1

  Klikni i oceń!
  [Total: 35 Average: 4]

  Nasz wynik