WRÓĆ
tło

Potrzebujesz nowoczesnej i mobilnej
strony www na Wordpress ?

Wypełnij formularz

skontaktujemy się z Tobą,
mamy już ponad 200 realizacji

maslove

GRATISDomena
i serwer
na rok

Obejrzyj naszą animację i dowiedz się dlaczego warto mieć stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych na cms wordpress

Tworzenie stron wordpress cennik, strony wordpress cennik

Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę, na pewno poprzez frazy tworzenie stron Wordpress cennik, strony Wordpress lub ich inne odmiany. Nic dziwnego, ponieważ Wordpress to najpopularniejszy CMS do stron internetowych na świecie. Jest on prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, naszą stronę możemy modyfikować jak chociażby treści w programie Word.

Tworzenie stron na Wordpresie, jest bardzo popularne wśród agencji interaktywnych

ponieważ Wordpress jest napisany czystym kodem i programiści nie mają większych problemów z jego obsługą, stąd też jego popularność. Jednak wracając do pytania, ile kosztuje strona na Wordpresie, musimy wyszczególnić kilka kluczowych czynników:

Dla kogo ma być stworzona strona internetowa

Jest to zasadnicza kwestia, jeżeli chodzi o cenę strony internetowej na CMS Wordpress. Jeżeli strona ta ma być przeznaczona dla małej firmy, jednoosobowej np. hydraulika, na pewno nie będzie ona rozbudowana i zakładki które będzie posiadać to np. O nas, Oferta, Kontakt. Jeżeli jednak strona ma być przeznaczona dla 200 osobowej firmy, gdzie samych działów jest 15, a usług drugie tyle, mówimy tu od razu o serwisie z wieloma zakładkami i dodatkowo poziomami zagnieżdżenia. Porównując więc te dwa przypadki, od razu widzimy, że przy drugiej stronie, programista a nawet zespół programistów, musi poświęcić o wiele więcej czasu, niż dla małej strony wizytówkowej co jednocześnie wpływa na cenę.

Jakie są wymagania co do grafiki strony internetowej

Kolejną kwestią jest grafika strony postawionej na Wordpress, wiele firm oferuje projektowanie stron internetowych, ale na kupionych szablonach w zagranicznych serwisach jak Template Monster, gdzie za 30 dolarów, możemy kupić szablon dla przytoczonego wyżej hydraulika. Jest to bardzo zła praktyka, ale także spowodowana podejściem klienta, czyli interesuje mnie strona, ale najlepiej za 300zł…więc firma ją tworząca, nie wyda więcej niż 30 dolarów, bo musi na niej zarobić. Dlatego jeżeli projekt graficzny ma być autorski, niespotykany nigdzie indziej, cena strony róśnie.

Funkcjonalności i dodatkowe moduły

Są to rzeczy które potrafią zwiększyć cenę strony internetowej na CMS Wordpress nawet kilkukrotnie. Mówimy tu o sytuacjach, kiedy przykładowo salon fryzjerski oprócz strony wizytówkowej z podstronami O nas, Oferta, Galeria, Kontakt chciałby umieścić zakładkę Umów wizytę, w której klienci mogliby umawiać się na konkretny dzień i godzinę, a w panelu administratora pojawiały się nowo umówione wizyty. Oprócz tego, administrator mógłby zaznaczać w panelu dni i godziny, gdzie umówienie wizyty jest niemożliwe. Taka funkcjonalność zwiększa cenę takiej strony nawet dwukrotnie, ponieważ wymaga napisania przez programistę dodatkowego modułu.

Doświadczenie agencji i jej portfolio

Tak jak to się często mówi „płaci się za markę”, to samo można powiedzieć o agencji wykonującej stronę internetową. Jeżeli liczymy, że nasza strona internetowa na CMS Wordpress spowoduje, że klienci chętnie będą ją przeglądać, chętnie będą na nią wracać i korzystać z usług firmy skorzystajmy z usług agencji która ma w swoim portfolio ciekawe projekty, niepowtarzalne, pokazujące styl danej agencji, będzie wiązało się to z większą ceną, ale mamy za to pewność, że strona będzie profesjonalna, będzie takim Versace wśród konkurencji.

Często firmy szukające wykonawcy swojej strony internetowej zapominają o tym, że stronę internetową nie tworzymy na rok tylko na najbliższe 3-4 lata, więc kwota jaką wydamy w skali tylu miesięcy wydaje się być bardzo mała. Decydując się na stronę za 300zł z Allegro, możemy być pewni że będzie robiona na kupionym szablonie, będzie z nią masa problemów, a za kilka miesięcy i tak będziemy zmuszeni szukać wykonawcy gdzie indziej.

Przytoczę tutaj ciekawy opis, szukania tańszych rozwiązań:
Nie ma rzeczy na świecie, której nie można trochę gorzej wykonać i trochę taniej sprzedać, a ludzie którzy patrzą tylko na cenę zawsze będą ofiarami takich poczynań. Niemądrze jest zapłacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest, gdy zapłaci się za mało.
Jeżeli zapłaci się za dużo można stracić trochę pieniędzy i to wszystko. Jednakże jeżeli zapłaci się za mało, wtedy czasem można stracić wszystko, ponieważ zakupiony przedmiot może nie wypełnić przeznaczonych mu funkcji. Reguła gospodarki nie dopuszcza, żeby za małą cenę otrzymać dużą wartość. Wybierając najtańszą ofertę trzeba uwzględnić koszty ryzyka. Gdy się to zrobi, wtedy nie ma się już tyle pieniędzy aby kupić coś lepszego.

Reasumując, szukając w wyszukiwarce Google frazy Wordpress cennik zastanawiają się Państwo ile taka strona może kosztować? W naszej firmie koszt wykonania strony internetowej, wizytówkowej dla małej firmy, zaczyna się od 1999 złotych netto. Poniżej przedstawiamy nasz cennik dla w pełni responsywnej i funkcjonalnej strony firmowej:

Indywidualny projekt graficzny (przekazanie praw autorskich)
Galeria zdjęć
Strona dostosowana do urządzeń mobilnych
Statystyki Google Analytics
Nieograniczona ilość podstron
Nielimitowana ilość kont pocztowych
Możliwość optymalizacji SEO
Szkolenie z administracji Stroną
Przyjazne URL (Frendly URL) każdej strony
Domena i serwer rok gratis
Mapa Google
Kopia zapasowa strony
Formularz kontaktowy

Funkcjonalności dodatkowo płatne:

 • sklep internetowy
 • dodatkowe języki
 • zaawansowana kopia zapasowa strony
 • moduł ofert specjalnych
 • księga gości
 • newsletter
 • moduł video
 • zaawansowana mapa Google
 • moduł pobierania plików ze strony
 • system rezerwacji
 • zaawansowana wyszukiwarka na stronie
 • moduł ankiety
 • komentarze na stronie
 • blog/aktualności
 • integracja z Facebook/Instagram
 • moduł udostępniania treści do social media
 • hasła dla okreslonych podstron, certyfikat SSL
 • oraz wiele innych!

projektowanie stron, tworzenie stron internetowych , strony mobilne , strony responsywne , strony rwd , strony na komórki , projektowanie sklepów internetowych , tworzenie sklepów internetowych , strony internetowe , strony www , responsywne , mobilne , tworzenie stron wordpress, tworzenie stron wordpress cennik, tworzenie stron na CMS wordpress, tworzenie stron na wordpress, wordpress cennik, strony wordpress cennik, tworzenie strony wordpress, wordpress tworzenie strony

Ostatnie realizacje

Napisz lub zadzwoń

skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i przedstawimy szczegółową ofertę.

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie przesłane za jego pośrednictwem. Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zawartą w niej klauzulą informacyjną. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda mo że być odwołana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@wiwi.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Administratora.
zadzwoń
531 932 707 napisz kontakt@wiwi.pl

Nasze Biura

Wrocław

Ul. Plac Solidarności 1/3
Lok. 503, 53-661

Białystok

Gen. Andersa 26,
15-124 Białystok