MAMY PONAD 700
REALIZACJI

DZIAŁAMY
OD 2013 ROKU

WERSJA MOBILE
W STANDARDZIE

Czy WooCommerce
jest dla mnie?

Sklep na WooCommerce jest dla Ciebie jeśli prowadzisz mniejszą firmę, zależy Ci na bardzo łatwej edycji sklepu i nie potrzebujesz dedykowanych rozwiązań dla ecommerce lub dopiero zaczynasz i chcesz przetestować pomysł na biznes (ograniczenie kosztów wejścia na rynek)

 

Główne szczegóły WooCommerce:

Świetnie działa w przedziale kilku – 1000 produktów
Łatwa obsługa i edycja sklepu poprzez panel WordPress
Niski koszt dodatkowych modułów
Idealny do rozpoczęcia sprzedaży online
Dodatek ecommerce na oprogramowania WordPress

Czy PrestaShop
jest dla mnie?

PrestaShop jest dla Ciebie idealny jeśli masz już działający sklep internetowy, skala Twoich zamówień rośnie, a obecny silnik sklepu „zatrzymał” się w miejscu i nie możesz się dalej rozwinąć. Sprzedajesz na Allegro? PrestaShop jest także dla Ciebie, przenieść swoich klientów do sklepu, zaoszczędź na kosztach prowizji!

 

Główne szczegóły PrestaShop:

Bez problemu udźwignie tysiące produktów
Możliwość rozbudowy – niemal nielimitowana
Korzystają z niego „najwięksi gracze”
Rozbudowany rynek dodatkowych modułów
Kompletne oprogramowanie ecommerce

Nieszablonowy design? To nasze drugie imię!

Zerknij na przykładowe realizacje 👀

Co możemy dla Ciebie wdrożyć? Ojj jest tego sporo!

Kurierzy
oraz paczkomaty

Platformy
sprzedażowe

Programy
do zarządzania

Funkcje

Metody płatności

Marketing

Nasze sklepy to nie tylko ciekawy design…

Wdrażamy przeróżne funkcjonalności! 🚀

Różne wersje językowe

Angielska, niemiecka, francuska. dowolna liczba języków, możesz prezentować inne treści i podstrony na każdym języku!

Blog

Zaprezentuj najnowsze aktualności ze swojej firmy, pisz treści poradnikowe, umieszczaj we wpisach swoje produkty.

Funkcje B2B

Rabaty dla stałych klientów B2B dostępne po zalogowaniu do swojego konta? Indywidualne grupy rabatowe? Możliwość ustalenia progów zakupowych, po których użytkownik trafia automatycznie do grupy z większym rabatem? Ceny widoczne po zalogowaniu? Możliwość prezentacji produktów w formie tabeli na karcie produktowej, w celu szybszego zakup? – bez problemu!

Allegro

Korzystamy ze sprawdzonej integracji z Allegro, dzięki której będziesz mógł bezpośrednio ze sklepu wystawiać aukcje Allegro, a zakup na platformie, obniża stan produktów także w Twoim sklepie!

Programy magazynowe

Jeżeli posiadasz program magazynowy, PrestaShop ma wiele możliwości łączenia się z takimi aplikacjami! Dodawaj bezpośrednio produkty z magazynu do sklepu.

Kurierzy

Automatyzacja procesu zamówienia kurierów – wystarczy kilka kliknięć, a sklep samodzielnie stworzy list przewozowy i przekaże go do systemu kurierskiego.

Rozbudowana karta produktowa

Opisy produktów nie muszą być małe i nudne. Możesz dodać rozbudowany opis, tabele, dużo zdjęć, wiele wariantów, filmy video i sekcję z opiniami klientów

Zaawansowana wyszukiwarka

Wyszukiwarka może podpowiadać klientom gdy będą czegoś szukali (im szybciej znajdą, tym szybciej coś kupią)

Produkty „podobne”

Podsuń klientom dodatkowe propozycje na karcie produktowej. Dopasuj sugestie w dowolny sposób. Dołącz akcesoria do danego produktu.

„Dosprzedaż”

Zaproponuj klientom w koszyku dodatkowy zakup – produkty komplementarne sprzedają się jak świeże bułeczki. Np. ktoś kupuje drukarkę, a sklep automatycznie zaproponuje zakup papieru do drukarki w dobrej cenie. Wyciśnij ile się da z każdego zamówienia!

Mamy tego więcej!

Wyślij zapytanie – ustalimy czego potrzebujesz i pomożemy Ci
*Wycena jest darmowa, więc szkoda czasu na samodzielne szukanie rozwiązań 😉

Co o nas mówią klienci?

Częste pytania i odpowiedzi

To zależy jak bardzo rozbudowanego sklepu potrzebujesz:

Autorski sklep na oprogramowaniu WooCommerce zaczynamy od 10 000zł netto, w tej cenie tworzymy projekt graficzny od przysłowiowego zera, do którego masz dwie tury nielimitowanych poprawek. Następnie wdrażamy ten projekt, testujemy i oddajemy do Twojego użytku! W podanej cenie otrzymujesz także dodatki i funkcje, wspomagające Twój sklep i sprzedaż, nie jest to podstawowa wersja sklepu!

Autorski sklep na oprogramowaniu PrestaShop zaczynamy od 12 000zł netto, w tej cenie tworzymy projekt graficzny od przysłowiowego zera, do którego masz dwie tury nielimitowanych poprawek. Następnie wdrażamy ten projekt, testujemy i oddajemy do Twojego użytku! W podanej cenie otrzymujesz także dodatki i funkcje, wspomagające Twój sklep i sprzedaż, nie jest to podstawowa wersja sklepu!

Końcowa cena zależna jest głównie od dodatkowych funkcjonalności, które sklep ma mieć wdrożone. Do obu silników, mamy kilkadziesiąt funkcjonalności do wyboru.

Jeżeli jednak masz ograniczony budżet, chcesz dopiero spróbować ze sprzedażą online, zależy Ci na czasie i nie oczekujesz autorskiego projektu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Sklep za 4999zł netto, oparty o gotowy płatny szablon, których mamy ponad 1000 do wyboru, gotowy do sprzedaży w ciągu 2 tygodni! Zaznacz odpowiednie pole w formularzu lub skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegóły!

Oczywiście, obydwa panele są intuicyjne, wystarczy kilka dni praktyki, aby poznać podstawowe funkcje zarządzania sklepem.

To zależy jak rozbudowanego sklepu potrzebujesz. WooCommerce to kilka tygodni*, a bardziej zaawansowany projekt na PrestaShop 1-3 miesiące*.

*Tworzymy sklepy „od zera” bez gotowych szablonów, więc trwa to dłużej niż na szablonie, ale nikt inny nie będzie miał takiego sklepu jak Ty + Google ułatwi Ci pozycjonowanie, a klienci dostrzegą nieszablonowy design!

Jeżeli potrzebujesz sklepu szybko, na płatnym szablonie dostosowanym do Twojej branży, jest to około 14dni.

Sklep internetowy to w 95% produkty i kategorie, te informacje musisz mieć. Jeżeli zastanawiasz się jeszcze co umieścić w zakładkach jak O nas, Zwroty, Regulamin czy Kontakt, możemy to wstawić nawet na zrealizowanym sklepie!

Ponad 90% naszych realizacji to autorskie projekty. Każdy sklep tworzymy „od zera”. Zaczynając od grafiki, a kończąc na kodowaniu każdego przycisku. Wszystko pod oczekiwania klientów. Dzięki temu sklep jest szybki, lekki i pozycjonowanie przynosi lepsze efekty.

Jeżeli jednak naszemu Klientowi zależy na czasie, chciałby uruchomić sklep, aby sprawdzić czy jego produkty będą kupowane, chciałbym przenieść szybko swoją ofertę z Allegro, wówczas idealnym rozwiązaniem jest gotowy płatny szablon. Po wzroście sprzedaży, można stworzyć autorski sklep, z indywidualnym projektem i przenieść do niego bazę danych.

Pomożemy! Pamiętaj jednak, że my dostarczamy Ci narzędzie, to Ty decydujesz jak go użyć i jak mocno się go nauczysz. Bez codziennej pracy na sklepie i zaangażowania, nauki, poznawania nowych możliwości, to po prostu nie ma sensu. Założenie sklepu internetowego to 50% sukcesu.

Proces jest bardzo prosty:

 1. Podpisujemy gwarancję stworzenia sklepu
 2. Zbieramy wytyczne/materiały lub zlecasz nam UX
 3. Projektujemy design strony głównej + karty produktowej.
 4. Czekamy na Twoje uwagi lub akceptację.
 5. Projektujemy design pozostałych podstron.
 6. Czekamy na Twoje uwagi lub akceptację.
 7. Rozpoczynamy proces kodowania.
 8. Otrzymujesz sklep do testów wraz z dostępem do panelu CMS.
 9. Oddajemy Ci gotowy sklep i poradnik do jego obsługi

Wszystko oczywiście precyzuje dokładnie nasza umowa. Masz ogromny wpływ na finalny wygląd Twojego sklepu!

Potrzebujesz sklepu internetowego?

Nie czekaj!

Zamów darmową wycenę

Odpowiemy w max 24h, w dni robocze

  Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania! 🚀

  Zaznacz swój budżet na autorski sklep (orientacyjnie):

  ,zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie przesłane za jego pośrednictwem. Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zawartą w niej klauzulą informacyjną. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda mo że być odwołana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@wiwi.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Administratora.


  Masz pytania?

  Zadzwoń lub napisz