Przykłady sklepów PrestaShop - Agencja Interaktywna WiWi

Przykłady sklepów PrestaShop

Daniel
17 grudnia 2021
Udostępnij

PrestaShop to bezpłatna platforma będąca w światowej czołówce systemów e-commerce. Pozwala ona na dowolne modyfikowanie własnego sklepu internetowego, personalizowanie oraz wykorzystywanie gotowych szablonów. Przykłady sklepów PrestaShop to zarówno małe, średnie jak i duże firmy nieustannie rozwijające się w sprzedaży produktów kosmetycznych, modowych, elektroniki, zabawek, rękodzieła czy biżuterii.

Spis treści:

 1. Sklep PrestaShop - przykłady możliwości platformy
 2. Przykładowe sklepy PrestaShop
 3. Dlaczego warto wybierać sklepy internetowe PrestaShop?
 4. Dla kogo są sklepy internetowe PrestaShop - przykłady
 5. Co mogą Ci zapewnić przykładowe sklepy internetowe PrestaShop?

Sklep PrestaShop - przykłady możliwości platformy

Jeżeli zastanawiasz się, jak założyć sklep internetowy, z pomocą przyjdzie Ci ta bezpłatna platforma. PrestaShop pozwala na stworzenie atrakcyjnego i bezpiecznego dla klientów miejsca, które możesz dostosowywać do potrzeb i swoich możliwości. Ponadto doświadczeni programiści tworzący platformę ciągle wprowadzają nowe udogodnienia i doskonalą system, dzięki czemu możesz nieustannie rozwijać swoją firmę.  

Sklep PrestaShop – przykłady możliwości:

 • wysoka pozycja sklepu w wyszukiwarce dzięki sprawnemu systemowi pozycjonowania,
 • szeroka gama bezpłatnych szablonów umożliwiająca personalizację sklepu,
 • nieustanny rozwój firmy,
 • szereg niezbędnych modułów, takich jak systemy śledzenia przesyłek, płatności, porównywarki, narzędzia wspierające sprzedaż,
 • bezpieczeństwo danych osobowych klientów.

Przykładowe sklepy PrestaShop

Platforma PrestaShop to stale rozwijające się oprogramowanie, które dzięki swoim możliwościom i elastyczności zachwyciło tysiące klientów na całym świecie. Atrakcyjna cena założenia sklepu na tej platformie nie tylko zachęca do otwierania własnego biznesu sprzedaży online, ale również przyczynia się do wzrostu światowego rynku e-commerce. Dobrze wypełniony brief marketingowy podczas rozpoczynania współpracy z wybrana agencją może znacząco wpłynąć na szybkość tworzenia i wizualny efekt końcowy projektu. Poniżej przedstawiamy przykładowe sklepy PrestaShop. Lista pokazuje, że sklep na platformie PrestaShop może z powodzeniem działać, bez względu na branżę oraz ilości oferowanych produktów w sklepie.

Przykłady sklepów PrestaShop - sklepdrapieznik.pl

Szacowany miesięczny ruch organiczny: 66,2K

Sklep wędkarski online oferujący specjalistyczne produkty ze swojej branży.

Przykład sklepu PrestaShop -
mi-home.pl

Szacowany miesięczny ruch organiczny: 729K

Oficjalny sklep online marki Xiaomi w Polsce. Oferuje szeroką gamę elektroniki i sprzętu domowego.

Przykłady sklepu na PrestaShop - sklepmartes.pl

Szacowany miesięczny ruch organiczny: 484K

Odzież, obuwie i akcesoria sportowe renomowanych marek.

Przykłady sklepów na PrestaShop - baribalpoland.pl

Szacowany miesięczny ruch organiczny: 6,9K

Produkcja i sprzedaż sprzętu taktycznego, wyprawowego i codziennego użytku.

Przykłady sklepów PrestaShop - nietylkofiranki.pl

Szacowany miesięczny ruch organiczny: 27,6K

Specjalizacja w sprzedaży produktów tekstylnych, głównie zasłon i firan.

Przykłady sklepów PrestaShop - swiatbaterii.pl

Szacowany miesięczny ruch organiczny: 66,2K

Wszystko czego potrzebujesz by zasilić swoje urządzenie - baterie, zasilacze, akumulatory.

Dlaczego warto wybierać sklepy internetowe PrestaShop?

Wiele osób przed założeniem własnej działalności rozważa wady i zalety sklepu internetowego. Zakładanie i prowadzenie sklepu mogą się wydawać skomplikowane, jednakże z platformą PrestaShop staje się proste i przyjemne. Wśród zalet tej platformy można wymienić intuicyjny panel administracyjny i możliwość personalizacji. Mamy szansę wyboru z szeregu szablonów, wbudowanego systemu wielojęzyczności oraz sprawnego pozycjonowania. Dzięki temu Twoja działalność może nieustannie się rozwijać na międzynarodowym rynku e-commerce. PrestaShop przykłady sklepów to firmy działające na rozmaitych polach – mody, elektroniki, odzieży i wielu innych.

Dla kogo są sklepy internetowe PrestaShop - przykłady

Sklepy internetowe korzystające z platformy PrestaShop są idealne dla osób rozpoczynających karierę w branży e-commerce, jak również dla małych czy średnich firm istniejących na tym rynku już od kilku lat. To także doskonała opcja dla tych, którzy niezbyt znają się na kodowaniu czy językach programowania, gdyż tworzenie sklepów internetowych jest niezwykle proste. Jeżeli więc chcesz stworzyć lub rozwijać sprzedaż internetową kosmetyków, rękodzieła, ubrań, biżuterii czy elektroniki, owa platforma z pewnością pomoże Ci w odniesieniu sukcesu.

Co mogą Ci zapewnić przykładowe sklepy internetowe PrestaShop?

Przykładowy sklep PrestaShop to nieustannie rozwijająca się firma, dzięki której możesz stale ulepszać swoją stronę internetową oraz samą sprzedaż. Zapoznaj się z PrestaShop cennik, aby dowiedzieć się co jeszcze możesz usprawnić. Platforma zapewni Ci kompleksową ochronę danych osobowych, co jest niezwykle istotne dla Twoich klientów. Zespół wykwalifikowanych programistów z całego świata stale rozwija możliwości PrestaShop – przykładowy sklep staje się dzięki temu nie tylko ciekawym i atrakcyjnym miejscem dla osób kupujących przez Internet, ale również bezpieczną platformą, do której każdy będzie chciał wracać. Sprawi to, że zyskasz stale poszerzające się grono klientów ceniących sobie Twój sklep i dokonujących w nim wielokrotnych zakupów.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 18

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?