Strony internetowe dla hoteli - Agencja Interaktywna WiWi

Strony internetowe dla hoteli

Daniel
24 stycznia 2022
Udostępnij

Profesjonalnie stworzona strona internetowa będzie wizytówką Twojego hotelu. Dzięki niej zyskasz pewność, że klienci zainteresują się Twoją ofertą i znajdą wszystkie najważniejsze informacje. Strony internetowe dla hoteli muszą być nie tylko przejrzyste i czytelne, ale również prosta w obsłudze. Postaraj się o to, aby za ich stworzenie zabrali się prawdziwi fachowcy. W ten sposób zdobędziesz sporą przewagę nad konkurencyjnymi hotelami w Twojej okolicy.

Spis treści:

 1. Strony internetowe dla hoteli - na co zwrócić największą uwagę?
  1.1. Strona internetowa dla hotelu musi być dostosowana do każdego urządzenia
  1.2. Strony hotelowe - bezproblemowa rezerwacja to podstawa sukcesu
  1.3. Nie zapominaj o łatwym w obsłudze menu strony dla hoteli
  1.4. Tworzenie stron internetowych dla hoteli - animacje przykuwające uwagę
 2. Jak zabrać się za projektowanie stron internetowych dla hoteli - co musisz o tym wiedzieć?
  2.1. Nowoczesny design wyróżni strony internetowe hoteli
  2.2. Sprawny kontakt z obiektem to konieczność strony dla hoteli
  2.3. Regularnie aktualizuj strony www dla hoteli
  2.4. Strona dla hotelu i dostosowanie jej do wymogów SEO
  2.5. Narzędzia zwiększające sprzedaż a strona internetowa hotelu

Strony internetowe dla hoteli - na co zwrócić największą uwagę?

Inwestując w wysokiej klasy strony internetowe dla hoteli postaraj się o to, aby strona przyciągnęła najbardziej wymagających odbiorców. Bez witryny internetowej nie uda Ci się pozyskać zadowalającej ilości nowych klientów. W jakiś sposób musisz przecież zaprezentować swoją ofertę, cennik czy też poszczególne udogodnienia. 

Tworzenie stron www rozpocznij od stworzenia indywidualnego pomysłu na witrynę. Porozmawiaj o tym ze specjalistami i razem wymyślcie ciekawe rozwiązanie, które zaskoczy internautów. W wyniku wspólny prac, dobrze skonstruowana strona internetowa hotelu umożliwi potencjalnym gościom szybką rezerwację miejsca noclegowego i znalezienie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Strony internetowe dla hoteli

Strona internetowa dla hotelu musi być dostosowana do każdego urządzenia

Zadbaj o to, aby strona internetowa dla hotelu była dostępna na każdym urządzeniu mobilnym. Goście powinni mieć do niej dostęp z:

 • laptopa,
 • telefonu komórkowego,
 • tabletu.

Nie każdy dysponuje komputerem stacjonarnym, więc jeśli nie chcesz stracić klientów podejdź do sprawy na poważnie i zatroszcz się, aby podstawowe zasady tworzenie stron internetowych zostały spełnione.

Strony hotelowe - bezproblemowa rezerwacja to podstawa sukcesu

Tworzenie stron internetowych dla hoteli musi obejmować m.in. bezproblemową rezerwację miejsc noclegowych. Goście powinni móc to uczynić z każdego miejsca na ziemi i nie powinno im to zająć dłużej niż kilka minut. Strony internetowe dla hoteli muszą zadbać o każdego gościa, dlatego postaraj się umieścić na nich formularz rezerwacyjny.

Strony internetowe dla hoteli

System rezerwacji miejsc noclegowych - strona dla hotelu Love Sopot

Nie zapominaj o łatwym w obsłudze menu strony dla hoteli

Prosta strona internetowa powinna zawierać intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu strona internetowa hotelu zyska na wartości i internauci nie będą jej opuszczać tuż po uruchomieniu. W tym celu należy pamiętać, że goście muszą mieć dostęp do wszystkich najistotniejszych informacji, a konkretniej do:

 • charakterystyki lokalizacji,
 • opisu pokojów,
 • wskazania dostępnych atrakcji.

Tak stworzone strony dla hoteli w krótkim czasie zyskają na popularności, dlatego absolutnie nie lekceważ swoich obowiązków, a wyjdzie Ci to na dobre.

Strony internetowe dla hoteli

Łatwe w obsłudze menu - strona internetowa hotelu - realizacja wykonana przez WiWi.pl dla Love Sopot

Tworzenie stron internetowych dla hoteli animacje przykuwające uwagę

Internauci tuż po wejściu na stronę internetową hotelu zwracają uwagę na różne animacje. Każdy chciałby przecież zobaczyć, jak wygląda dany pokój od wewnątrz i czego może się spodziewać tuż po przyjechaniu do siedziby wybranego hotelu. Strony internetowe hoteli muszą być pełne animacji, chociaż nie powinieneś z nimi przesadzać.

Jak zabrać się za projektowanie stron internetowych dla hoteli - co musisz o tym wiedzieć?

Projektowanie stron www dla hoteli to czynność rozłożona w czasie. Musisz się uzbroić w cierpliwość i poważnie podejść do każdego etapu projektowania strony www dla hoteli, znajdując przy okazji profesjonalną agencję interaktywną, która zajmie się realizacją tego typu zlecenia. Dodatkowo specjaliści zadbają o prawidłowe pozycjonowanie stron, dzięki czemu Twoja strona hotelu zyska na rozpoznawalności i będzie łatwa do znalezienia w wyszukiwarce internetowej.

Nowoczesny design wyróżni strony internetowe hoteli

Strony www dla hoteli mogą się wyróżnić m.in. bardzo nowoczesnym i starannie wykonanym designem. Zleć to profesjonalistom, a na pewno się nie zawiedziesz. Zadbaj również o to, aby na stronie pojawiły się ciekawe elementy graficzne i chwytliwe hasła reklamowe.

Nowoczesny design - strona dla hotelu - realizacja wykonana przez WiWi.pl dla Przystań Wygonin

Sprawny kontakt z obiektem to konieczność strony dla hoteli

Strona dla hotelu powinna zostać stworzona w taki sposób, aby klient mógł się z Tobą bezproblemowo skontaktować. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na to, aby umieścić na witrynie formularz kontaktowy i możliwość rezerwowania miejsc noclegowych online.

Regularnie aktualizuj strony www dla hoteli

Nie pozwól, aby strony hotelowe zawierały w sobie przestarzałe informacje. Regularnie je aktualizuj, tak aby potencjalni goście mogli na nich znaleźć aktualne informacje na temat działalności Twojego obiektu. Jeśli nie masz na to czasu poproś o to profesjonalistów, którzy przy okazji podpowiedzą Ci jaki hosting wybrać dla konkretnej witryny.

Aktualizacja strony o oferty na bieżące wydarzenia - strona www hotelu Love Sopot

Strona dla hotelu i dostosowanie jej do wymogów SEO

Projektowanie stron internetowych dla hoteli powinno być dostosowane pod konkretne wymogi SEO. Poświęć na to naprawdę sporo czasu. Strony www dla hoteli muszą się wykazywać:

 • odpowiednim układem podstron,
 • zadowalającą szybkością ładowania,
 • prawidłowo przeprowadzoną optymalizacją.

Przyda Ci się też kampania linków sponsorowanych, tak abyś w krótkim czasie mógł rozwinąć swoją działalność. Najlepsza strona internetowa hotelu to taka, która łączy w sobie wszystkie powyższe elementy.

Narzędzia zwiększające sprzedaż a strona internetowa hotelu

Na samym końcu skorzystaj z narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż, tak aby tworzenie stron internetowych hoteli przeszło Twoje najśmielsze oczekiwania. Chodzi m.in. o rezerwację online, kalendarz czy też przejrzysty cennik. Jeśli wiesz już co powinna zawierać strona internetowa hotelu ruszaj czym prędzej do działania. Cena strony internetowej hotelu jest zależna od kilku czynników, lecz przygotuj się na dość duży wydatek (kilka - wersja podstawowa - lub kilkanaście tysięcy złotych - wersja rozbudowana). Ustal z profesjonalistami właściwe strategie cenowe i zbieraj plony swojej ciężkiej pracy. Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?