Najładniejsze strony internetowe 2022 - Agencja Interaktywna WiWi

Najładniejsze strony internetowe 2022

Karol
13 grudnia 2021
Udostępnij

Najładniejsze strony internetowe

W sieci istnieje tyle stron internetowych, że trudno przebić się przez rosnącą konkurencję. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak zdecydować się na zaprojektowanie wyjątkowej witryny internetowej - ładnej i dobrej. Jeśli strona będzie estetyczna i atrakcyjna, z pewnością przyciągnie uwagę najbardziej wymagających internautów. Z kolei, jeśli będzie dobra, można spodziewać się bardzo zadowalających zysków i stałego rozwoju. Czy najładniejsze strony internetowe mają cechy wspólne? Przyjrzyjmy się temu razem.

Spis treści:

 1. Ładne strony internetowe - czym się kierować?
 2. Najładniejsze strony internetowe 2022 muszą przyciągać uwagę klienta
 3. Najładniejsze strony internetowe - ranking naszej agencji
 4. Odpowiednia strategia to podstawa stworzenia ładnej strony internetowej

Ładne strony internetowe - czym się kierować?

Najładniejsze strony internetowe 2022 roku mają ściśle określone standardy. Dopasowane muszą być w nich następujące elementy:

 • design,
 • grupa docelowa,
 • treść,
 • układ.

Bez atrakcyjnego designu nie da się ruszyć z miejsca, ponieważ internauta tuż po wejściu na stronę www sprawdza jej atrakcyjność. Jeśli witryna nie będzie zbyt zachęcająca internauci szybko zaczną z niej uciekać. 

Jeśli zainteresowani nie znają się na projektowaniu stron internetowych powinni zlecić takie prace profesjonalistom. W ten sposób uzyska się ładne strony internetowe o sporym potencjale. 

Najładniejsze strony internetowe 2022 muszą przyciągać uwagę klienta

Ładna strona internetowa musi posiadać starannie zaplanowaną zawartość. To konieczny warunek, aby przyciągnąć uwagę jak największej grupy potencjalnych klientów. 

Wszelkie prace muszą być nakierowane na konkretnego odbiorcę. Zawartość powinna pasować do tematyki danej strony www, tak aby nie było miejsca na żadne rażące błędy. Przy pracach nad ładnymi stronami internetowymi warto korzystać ze sprawdzonych narzędzi, dzięki którym niczego się nie pominie, a poszczególne czynności zostaną znacznie przyspieszone.

Responsywny (dostosowany do urządzeń mobilnych) sklep WooCommerce - sido.com.pl

Ważne jest również określenie podstawowego budżetu, ponieważ nie każda osoba może zainwestować w profesjonalne tworzenie stron www tyle samo pieniędzy. Niektórzy przeznaczają na to zaledwie kilkanaście tysięcy złotych, a inni nawet kilkadziesiąt tysięcy. 

Najładniejsze strony internetowe - ranking naszej agencji

Projektowanie ładnych stron internetowych wymaga czasu. To często spore wyzwanie dla specjalistów, którzy muszą pogodzić własną wizję na projekt strony z wytycznymi, które zawierał wypełniony przez klienta brief marketingowy. Jedną z głównych zasad projektowania jest zachowanie równowagi. Tylko wtedy mogą powstać najładniejsze strony internetowe. Poniżej wybraliśmy szeroki zakres typów stron – od biznesowych, po strony firmowe – które naszym zdaniem wyróżniają się designem lub gwarantują efektywną funkcjonalność.

Najładniejsze strony internetowe

1. Stadion Białystok

Najładniejsza strona internetowa to witryna Stadionu Miejskiego w Białymstoku, gdzie odbywają się wydarzenia sportowe i kulutralne.

Najładniejsze strony internetowe

2. Przystań Wygonin

Niezwykła strona internetowa luksusowych apartamentów zlokalizowanych nad jeziorem Wygonin.

Najładniejsze strony internetowe

3. Sido

Palarnia kawy. Marka sprzedająca swoje produktu od ponad 30 lat.

Najładniejsze strony internetowe

4. Junak

Wyjątkowa strona internetowa producenta motocykli, który od lat łączy pokolenia miłośników motoryzacji.

Najładniejsze strony internetowe

5. Budmex

Ładna strona internetowa jednej z wiodących firm deweloperskich na rynku podlaskim.

Najładniejsze strony internetowe

6. SłowoDaję

Przykuwająca uwagę żywymi kolorami strona www oferująca usługi copywritingu i prowadzenia profili w social mediach.

Odpowiednia strategia to podstawa stworzenia ładnej strony internetowej

Sprawdzając ranking najładniejszych stron internetowych można znaleźć punkt odniesienia do tworzenia własnej witryny internetowej. Przy okazji zainteresowani łatwo zauważą, że na tym etapie ważna jest m.in. odpowiednia strategia działania. Stworzenie ładnej strony internetowej nie kończy się wraz z jej uruchomieniem. Później należy wdrożyć m.in.:

 • działania promocyjne (w tym dynamiczne reklamy w wyszukiwarce),
 • stworzenie kampanii PR,
 • umieszczanie ogłoszeń na blogach,
 • prowadzenie social mediów, które będą kierowały klientów do konkretnej strony.

To z pewnością dość czasochłonne, ale za to niezwykle opłacalne, więc nie powinno się tego bagatelizować. Zawsze warto mieć wsparcie, które na pewno udzieli sprawdzona agencja SEO SEM

Poza właściwą strategią liczy się też dobry hosting. Niesamowite strony internetowe powinny dysponować zadowalającą przepustowością serwera. Ponadto docenia się brak jakichkolwiek ograniczeń i dostęp do nowoczesnych funkcji oraz wdrożeń. Niezwykła strona internetowa pomoże w pozyskaniu wielu lojalnych klientów, wypromowaniu marki oraz zwiększeniu zysków. Najpierw trzeba w nią zainwestować i skutecznie połączyć jej atrakcyjny wygląd z właściwym prowadzeniem witryny. Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 7

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.


  Co możemy dla Ciebie zrobić?