Kampanie AdWords

Kompleksowe kampanie Google AdWords dla Twojej firmy

Kampanie AdWords to po pozycjonowaniu najpopularniejsza metoda na dotarcie do potencjalnych klientów w sieci. Boksy reklamowe umieszczane są na górze, po prawej oraz na dole w wyszukiwarce Google.pl w momencie kiedy czegoś szukamy oraz na tysiącach stron partnerów Google. Zaletą tego systemu jest to że nasze reklamy wyświetlają się wyłącznie na podane przez nas słowa kluczowe, dzięki czemu jest dużo prawdopodobieństwo, że osoba wpisująca dane słowo w Google.pl kiedy zobaczy naszą reklamę, kliknie w nią i dokona zakupu na naszej witrynie.

Korzyści płynące z kampanii w Google AdWords

  • Szybki efekt – reklamy po przygotowaniu i uruchomieniu kampanii wyświetlają się bardzo szybko, dzięki czemu potencjalni klienci mogą kliknąć w Państwa reklamy jeszcze tego samego dnia!

  • Koszty – klient ponosi je tylko i wyłącznie za kliknięcia, za samo wyświetlanie się reklamy nie są naliczane żadne opłaty, dzięki czemu płacimy tylko i wyłącznie za osoby które faktycznie odwiedziły naszą stronę!

  • Targetowanie – dzięki rozbudowanemu systemowi jesteśmy w stanie ukierunkować reklamy na konkretną grupę użytkowników. Możemy wybierać spośród takich opcji jak lokalizacja (państwo, województwo czy miasto), język witryn na których mają być wyświetlane, urządzenia na jakich mają być wyświetlane (laptopy i desktopy, komórki czy tablety) i wiele innych.

  • Kontrola – w czasie kampanii możemy stałe monitorować i edytować naszą kampanię aby zmaksymalizować zyski.

img