Implementacja RWD

15mln Polaków przegląda internet za pomocą urządzenia mobilnego, a liczba stale rośnie!

Wraz z rozwojem urządzeń mobilnych (m.in. tabletów i smartfonów) oraz większą dostępnością mobilnego internetu, wzrosła liczba osób przeglądających internet za pomocą tych właśnie gadżetów. Na dzień dzisiejszy, już ponad 15mln Polaków przegląda internet za pomocą urządzenia mobilnego, a liczba ta stale rośnie. Responsywne strony internetowe dostosowują swój wygląd do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym są oglądane, tak aby treść była czytelna, a strona łatwa w nawigacji.

Responsywna strona internetowa, to nie tylko większa wygoda dla użytkowników mobilnych, to również większe szanse na to, aby strona pojawiła się wyżej w wynikach wyszukiwania. Wraz z aktualizacją algorytmu Google z 21 kwietnia 2015, strony responsywne, stały się bardziej wartościowe i obecnie pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania.

To czy nasza strona spełnia wymagania Google, można sprawdzić za pomocą ich oficjalnego narzędzia:

https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=PL

Wszystkie tworzone przez nas serwisy, zdają test Google bez żadnego błędu!

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno responsywne strony wizytówkowe, jak i responsywne sklepy internetowe. Dodatkowo oferujemy dostosowanie istniejących stron lub sklepów do urządzeń mobilnych.

Portfolio

Zapoznaj się z naszymi ostatnimi realizacjami