O projekcie

Naszą kolejną realizacją jest responsywna strona internetowa wykonana dla firmy ZPU PROMASZ, wieloletniego producenta w zakresie projektowania i produkcji maszyn do obróbki kamienia. Projekt oparty na technice RWD umożliwia przeglądania witryny na każdym urządzeniu, ponieważ jej szerokość dostosowuje się do wielkości ekranu. Oznacza to, że strona jest dostępna na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach.

Witryna posiada moduł opinii oraz moduł oferty z podziałem na kategorie, Znajduje się tu również wideoteka, do której można dodawać filmy z serwisu YouTube lub własne. Co więcej, na stronie zostały zaimplementowane różnorodne efekty, które czynią ją atrakcyjniejszą, np. slider w postaci piły na stronie głównej.

Witryna utrzymana jest w subtelnej, żółto-niebieskiej kolorystyce. Posiada również przyjazny interfejs, co oznacza, że jej layout jest czytelny, natomiast nawigacja bardzo intuicyjna. Na stronie zaimplementowaliśmy formularz kontaktowy, mapkę Google, a także wtyczki do mediów społecznościowych. Co więcej, posiada ona trzy wersje językowe: polską, angielską oraz rosyjską, co ułatwia komunikację z klientami z zagranicy.Technologie