Realizacja projektu dla Zibru - Agencja Interaktywna WiWi
Udostępnij
W ofercie sklepu internetowego Zibru królują niepowtarzalne buty, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Są to specjalnie wyselekcjonowane modele, pochodzące od polskich i zagranicznych marek, tworzących alternatywne obuwie damskie i męskie.

Sklep internetowy Zibru postawiliśmy na oprogramowaniu PrestaShop, które umożliwia sprawną i wygodną obsługę zamówień. To, na co warto skupić uwagę, zapoznając się z funkcjonalnościami tego e-commerce to karty produktowe, które stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie, zarówno pod względem wizualnym, jak i pod kątem praktycznym. Co więcej, wdrożone przez nas rozwiązanie na stronie głównej pozwala administratorowi witryny na dużą swobodę, jeśli chodzi o dostosowywanie szaty granicznej do swoich potrzeb.

Typografia

Kolory

#8c1648
#000000
#26c991
#ffffff
#191917

Strona główna

Warto odwiedzać sklep co jakiś czas, bo dzięki zaangażowaniu właściciela sklepu i przyjaznemu rozwiązaniu do sliderów, sklep często zmienia banery na stronie głównej.

Wersja mobilna

Wersja mobilna zachowuje wszystkie elementy wersji desktopowej, a więc niezależnie od urządzenia z którego korzystamy nic nam nie umknie.

Projekt

Zibru

ZOBACZ ONLINE
Udostępnij
Zobacz także

Ultradesk

ULTRADESK to polska marka tworząca nowoczesne biurka oraz fotele gamingowe dla wymagających.

Sklep Drapieżnik

Sklep Drapieżnik to jedna z największych w Polsce (jeśli nie największa) internetowa inicjatywa sprzedażowa w temacie szeroko pojętego wędkarstwa. W ofercie wykonanego przez nas sklepu internetowego znaleźć można wszystkie możliwe kategorie produktowe tej dziedziny rekreacji.