O projekcie

Responsywna strona internetowa została wykonana dla firmy Win2Trade, zajmującej się produkcją systemów okiennych i drzwiowych. To rodzinna spółka – zespół ludzi z pasją, którzy chętnie pomagają na każdym etapie realizacji zlecenia. Witryna jest przejrzysta i czytelna, dzięki czemu w prosty sposób odnajduje się na niej każdą informację, która mogłaby zainteresować potencjalnego klienta. Dzięki temu, że strona www jest responsywna, przeglądanie jej jest możliwe zarówno na ekranie komputera, jak również smartfona, czy tabletu.

Layout strony jest jasny, z małymi akcentami koloru niebieskiego i zielonego, który symbolizuje naturę, czekającą za drzwiami. Witryna posiada zakładkę z czytelnie przedstawioną ofertą. Produkty są podzielone na kategorie i podkategorie oraz zaprezentowane w postaci kafelków ze zdjęciami. Karty produktów posiadają: karuzelę zdjęć produktu, zróżnicowane opisy, moduł kolorów, przyjazny podział treści, a także produkty i galerie powiązane z tym produktem. Zaawansowany katalog produktów umożliwia szybkie filtrowanie wyników i wyszukiwanie ich względem dowolnych kategorii. Istnieje również możliwość zdefiniowania własnych filtrów. Istotna kwestia to możliwość nieskończonego dodawanie produktów do kategorii.

Co więcej, na stronie można znaleźć galerię realizacji, zakładkę zawierającą najczęściej zadawane pytania oraz praktyczny formularz kontaktowy. Co warte odnotowania, na stronie głównej znajduje się przycisk przenoszący do modułu pozwalającego na uzyskanie szybkiej wyceny produktów. Oprócz tego znaleźć tu można moduł galerii z podziałem na kategorie oraz moduł dodania plików do pobrania, również z podziałem na kategorie.

Obecnie strona dostępna jest w czterech językach: polskim, angielskim, francuskim oraz niemieckim. Istnieje jednak możliwość szybkiego i prostego dodania kolejnych, bez konieczności podejmowania zaawansowanych działań.Technologie