O projekcie

Strona internetowa Sieńko i Syn została zaprojektowana i stworzona zgodnie z techniką RWD. Oznacza to, że świetnie dopasowuje się do każdego urządzenia, na którym jest przeglądana. Można ją wygodnie oglądać nie tylko na komputerze, czy laptopie, ale również na małym ekranie smartfona, czy tabletu. Strona posiada aż kilkanaście widoków stron, do tego zostały na niej zastosowane przejrzyste karuzele oraz slidery.

Firma, dla której mieliśmy przyjemność wykonać witrynę zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów, a także skupem i serwisem aut Volkswagen oraz Audi. To jeden z największych dealerów motoryzacyjnych na Podlasiu.

Strona posiada wiele zakładek i jest bardzo rozbudowana, lecz nie obniża to w żaden sposób jej czytelności. Wręcz przeciwnie, cechuje ją przejrzystość, czytelny layout oraz niezwykle intuicyjna nawigacja. Można tu znaleźć zakładkę z rozbudowaną ofertą, a także moduł usług. Strona posiada także moduł "Kariera" z ofertami pracy i formularzami aplikacji na wybrane stanowisko. Natomiast moduł "Kontakt z nami" zawiera rozbudowany, interaktywny podział na działy. Co więcej, witryna ma zaimplementowane wtyczki do mediów społecznościowych, dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia można przenieść się na profil firmy na Facebooku, Instagramie, czy YouTubie. Witryna posiada również kilka formularzy kontaktowych, w tym duży formularz odsprzedaży, do którego można wgrywać zdjęcia.Technologie