O projekcie


Medyk Estetic to centrum medyczne w Częstochowie, które oferuje konsultacje oraz zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii medycznej.

Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu responsywnej strony internetowej dopasowanej do urządzeń mobilnych. Strona zaprojektowana została w subtelnych kolorach, dostosowanych do kobiecej estetyki i odpowiednich dla placówek medycznych. Zastosowanie technologii RWD sprawia, że witryna dostosowuje się do różnych rozdzielczości ekranów, na których jest otwierana -komputerów stacjonarnych, tabletów, smartfonów i laptopów.

Witryna posiada rozbudowane menu oferty zabiegów oraz cennik, interaktywną mapę pokazującą umiejscowienie Kliniki, formularz kontaktowy, a także klikalne social icons. Ciekawym rozwiązaniem jest moduł aktualności, w którym właściciele strony mogą samodzielnie publikować informacje dotyczące życia Kliniki, a takze informacje o zniżkach i promocjach na zabiegi.Technologie