Realizacja projektu dla Lean Agile Expert - Agencja Interaktywna WiWi
Lean Agile Expert
Udostępnij
Lean-agile to metodyka, która pozwala osiągać firmom konkurencyjną sprawność biznesową. Jeśli szukasz eksperta w tej dziedzinie, który pomoże Ci cyfrowo przekształcić Twój biznes - dobrze trafiłeś

Nasz klient przez ostatnie 20 lat zdobywał doświadczenie, które umożliwiły mu wielokrotne przekształcenie cyfrowych możliwości w wymierne wyniki biznesowe w wielu branżach, w tym zaawansowanych technologii, bankowości, farmacji, e-commerce, gier i wielu innych. Przeprowadzał transformacje lean-agile w jednych z największych organizacji na świecie.

Realizacja obejmowała stworzenie logo wraz z księgą znaku oraz responsywnej strony internetowej w języku angielskim oraz polskim.

Typografia

Kolory

#0f2e4a
#1c4366
#0071ce
#ffba2a
#f3f6f8

Logo i księga znaku

Klient zdecydował się na stworzenie logo, które w pełni odzwierciedliłoby jego specjalizację i wartości. Celem było stworzenie znaku graficznego, który w subtelny sposób będzie nawiązywał do złożoności tej metodyki, jednocześnie zachowując czytelność i profesjonalizm.

Przedstawiliśmy kilka propozycji, a po zaakceptowaniu finalnej wersji logo, przygotowaliśmy pełną księgę znaku. Dokument ten zawiera wytyczne dotyczące używania logo w różnych kontekstach, doboru kolorów, a także proporcji, aby zachować spójność i czytelność na różnego rodzaju materiałach graficznych.

Ikony

Strona główna

Wersja mobilna

Projekt

Lean Agile Expert

ZOBACZ ONLINE
Udostępnij
Zobacz także

Ultradesk

ULTRADESK to polska marka tworząca nowoczesne biurka oraz fotele gamingowe dla wymagających.

Zibru

Zibru to firma oferująca alternatywne obuwie czołowych polskich oraz zagranicznych marek..