O projekcie


Dental Gallery to rodzinna praktyka stomatologiczna w Warszawie. Przychodnia oferuje rozbudowany katalog usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych. Mieliśmy przyjemność zaprojektowania i wykonania nowej, rozbudowanej i dynamicznej strony firmowej wykorzystującej technologię RWD. Dzięki temu witryna jest intuicyjna, przejrzysta i dopasowuje się do rozdzielczości wszystkich urządzeń, na których jest przeglądana.

Strona przychodni stomatologicznej Dental Gallery wzbogacona została przez liczne dynamiczne i przenikające się elementy graficzne, na przykład po najechaniu kursorem myszki na zdjęcia personelu można bez klikania przeczytać krótki opis specjalności danego lekarza. Do strony dodaliśmy także moduł angielskiej wersji językowej.


Ciekawym rozwiązaniem, które wprowadziliśmy, jest zakładka "Metamorfozy", która umożliwia prezentację zdjęć przed i po leczeniu pacjentów. Na stronie dominują różne odcienie zieleni oraz biel. Dla Klienta wykonaliśmy m.in. rozwijalny cennik usług, a także dodaliśmy moduł "Aktualności', czyli miejsce, w którym Dental Gallery zamieszcza różnego rodzaju ogłoszenia i informacje związane z codziennym funkcjonowaniem przychodni.Technologie