O projekcie

Responsywna strona internetowa została zaprojektowana i wykonana dla Pani Adwokat Aliny Korzeniewskiej z Białegostoku. Witryna wyróżnia się oryginalnym projektem graficznym oraz prostym zielono-białym layoutem, nawiązującym do koloru żabotu w togach adwokatów.

Strona wyposażona została w przyjazny formularz kontaktowy, który umożliwia szybkie zadanie pytania lub umówienie się na spotkanie. Drzewko podzakładek umożliwiło przejrzyste zaprezentowanie poszczególnych usług, natomiast podstrona "Kancelaria" kompleksowo przedstawia sylwetkę Pani Adwokat. Dopełnieniem funkcjonalności na stronie jest mapka Google, dzięki której z łatwością można odnaleźć siedzibę Kancelarii.

Witryna została stworzona w oparciu o technikę RWD, dzięki której strona dopasowuje się do rozmiarów ekranów urządzeń, na których jest przeglądana. Oznacza to, że można ją otwierać zarówno na komputerach i laptopach, jak również smartfonach oraz tabletach. Co więcej, strona posiada system zarządzania treścią WordPress, który umożliwia łatwe zarządzanie nią.Technologie