Realizacja projektu dla 3form - Agencja Interaktywna WiWi
Udostępnij
Agencja 3form skupia się wokół tworzenia oryginalnych przestrzeni za pomocą najnowocześniejszych technologii. Współpracuje z najmodniejszymi miejscami na mapie miast. Wykonuje różne formy reklamy zarówno dla firm, jak również instytucji, takich jak kawiarnie, restauracje, hotele, przedszkola, szkoły, sklepy czy agencje reklamowe.

3form to zespół specjalistów, który od ponad 10 lat zajmuje się szeroko pojętą reklamą. Agencja specjalizuje się w architekturze wnętrz, tworzeniu znaków przestrzennych, kasetonów, oznakowań komunikacyjnych oraz stoisk wystawienniczych. W swoim portfolio ma dziesiątki designerskich realizacji.

Typografia

Kolory

#54302e
#f1c79f
#000000
#ffffff
#bcd2e0

Strona główna

Wersja mobilna

Projekt

3form

ZOBACZ ONLINE
Udostępnij
Zobacz także

Sklep Drapieżnik

Sklep Drapieżnik to jedna z największych w Polsce (jeśli nie największa) internetowa inicjatywa sprzedażowa w temacie szeroko pojętego wędkarstwa. W ofercie wykonanego przez nas sklepu internetowego znaleźć można wszystkie możliwe kategorie produktowe tej dziedziny rekreacji.

Stadion Białystok

To właśnie tu na co dzień gra Jagiellonia Białystok. Mowa o Stadionie Miejskim w Białymstoku, gdzie odbywają się największe imprezy sportowe i kulturalne na Podlasiu.