Aplikacje internetowe

Systemy wsparcia sprzedaży, zarządzania procesami w firmie i inne

Aplikacje internetowe, inaczej webowe, to programy zaprojektowane do wykonywania konkretnych zadań. Wykonujemy wiele rodzajów aplikacji internetowych, które usprawniają pracę i zarządzanie, a także pomagają w realizacji celów ściśle biznesowych. Nie wiesz jak nazwać aplikację, którą chciałbyś wdrożyć? Zastanawiasz się jakie program ułatwiłby Ci pracę lub zarządzanie zamówieniami w sklepie? Wypełnij formularz i zapytaj nas. Zobacz także, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje aplikacji webowych:

Aplikacje do zarządzania

programy stworzone po to, aby ułatwić wszelkie działania zarządzające. Mogą to być aplikacje do zarządzania systemami zamówień w sklepie internetowym, aplikacje do zarządzania projektami, które wytyczają etapy pracy, cele, pomagają egzekwować wykonanie i realizację projektu.

Systemy do zarządzania zamówieniami

Aplikacje służące do usprawnienia i zautomatyzowania całego procesu zamówień – na przykład ułatwiają przyjmowanie zamówień, zarządzają zwrotami i reklamacjami, komunikację z klientami itd.

Systemy rezerwacji

Aplikacje służące do kierowania procesem rezerwacji na przykład biletów lotniczych, biletów do kina czy teatru, do rezerwacji miejsc parkingowych z wyprzedzeniem itd.

Aplikacje do przeprowadzania ankiet

Umożliwiają tworzenie i modyfikację ankiet elektronicznych, mogą zbierać dane i na ich podstawie generować statystyki, mogą być wzbogacone o bazę najpopularniejszych typów pytań i wiele innych rozwiązań na zamówienie.