Strony responsywne

Strony dopasowane do wszystkich urządzeń i ekranów

Strona internetowa to idealny sposób aby zaprezentować siebie lub swoją firmę w internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówkowych, świetnie się nadających do reprezentowania firm usługowych, a także sklepów internetowych, pozwalających na rozpoczęcie nowego biznesu lub rozszerzenie obecnego.

Zarówno sklepy, jak i strony, tworzymy w zgodności z Responsive Web Desing, czyli technice, której celem jest dostosowanie strony do różnych urządzeń, m.in. komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, telefonów, itd. Oferujemy również implementację RWD dla istniejących już stron internetowych.

Wszystkie strony internetowe, które tworzymy naszym klientom zainstalowane są na najpopularniejszym systemie CMS na świecie WordPress. Dzięki bardzo prostym rozwiązaniom zastosowanym w systemie WordPress, edycja zamieszczonych treści na stworzonej przez nas stronie internetowej jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Na każdym etapie tworzenia strony internetowej, każdy z naszych klientów ma realny wpływ na jej wygląd końcowy oraz funkcjonalności, które się na niej znajdą. Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybkie terminy realizacji dla stron wizytówkowych, nawet w 2 tygodnie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami stron gdzie znajdą Państwo blisko 100 naszych autorskich projektów.