O nas

Poznaj nasz zespół i naszych klientów

Jesteśmy młodym, kilkunasto osobowym zespołem osób o przeróżnych umiejętnościach i każdy z nas specjalizuje się w dosłownie czym innym. Wśród nas są osoby zajmujące się kompleksowym pozycjonowaniem stron internetowych, tak aby strony naszych klientów zajmowały jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe związane z ich branżą, są też osoby realizujące skuteczne kampanie Google AdWords, o czym świadczy nasz oficjalny status partnera Google. Oprócz działań wyszukiwarce Google i Sieci partnerów Google, zajmujemy się także obsługą miedii społecznościowych naszych klientów, głównie prowadzeniem fanpage firmowych w serwisie Facebook.

Kolejną gałęzią w której specjalizuje się nasza agencja, jest szeroko pojęty web development czyli tworzenie stron internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych oraz sklepów internetowych. Strony internetowe tworzymy na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią WordPress, który umożliwia nieskończoną liczbę wtyczek i modułów, dzięki którym jesteśmy w stanie rozbudowywać stronę, tworząc z niej potężny serwis. Sklepy internetowe tworzymy zaś na platformie PrestaShop, rozwiązaniu open source na którym na całym świecie zostało zbudowanych kilkaset tysięcy sklepów internetowych.

Decydując się na współpracę z naszą agencją, mają Państwo gwarancję rzetelnego i profesjonalnego podejścia do powierzonych nam usług. Dzięki uzupełnianiu się nwazajem naszego teamu, jesteśmy w stanie przeprowadzić Państwa firmę ze świata offline, do online budując sklep czy stronę internetową, a następnie skutecznie promując ją i Państwa usługi w Internecie.Zaufali nam między innymi: